Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak? ! Túl jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? ! Túl jó a szívem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy.. Eddig több sráccal is megutáltattam magam, csak hogy ő szakítson.. Ez így már nem oké szerintem... Tanácsot tudnátok adni? Sajnos túl jó szívem van, képtelen vagyok megbántani egy fiút, aki szeret engem :(
2009. ápr. 14. 21:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én megértem a dilemmádat és több dolog is van ebben.


Valóban gyáva vagy és szíved is van, mert nem akarod megbántani. Tudhatod, hogy mit érező, ha te is érezted már azt az érzést amitől meg akarod óvni.


Sajnálatból ne légy vele, hisz gondolom te sem szeretnéd, hogy valaki sajnálatból legyen veled.


Meg óvni úgy sem tudod, előbb utóbb el fogtok válni, csak nem mindegy, hogy előbb, vagy utóbb.


Minél később váltok el, annál több időt vesztetek az életetekből, hogy egy új jobb dolog történhessen veletek.


Mindkettőtöknek, ismétlem mindkettőtöknek be kell látni, hogy együtt nem fogtok maradni, és hogy bizony van ennél jobb is, mint ami most van!


Túl rövid az élet, ne pazaroljátok el felesleges se veled, se nélküled állapotokra!

Észre kell vennetek, tudnotok kell, hogy ez az állapot csupán arra volt jó, hogy levonhassátok a konzekvenciát egymásból, ő is és te is, hogy mi az amire egyikőtök sem vágyik. Mert nem hiszem hogy ő olyan társra vágyik aki sajnálatból van vele és azt sem hiszem hogy te olyan társra vágysz, akivel sajnálatból kell lenned!


Ne gondolkozz, fájni fog, biztosan mindkettőtöknek, hisz a szeretet attól még ott van, mert nincs szerelem, de tovább kell lépni!


Javaslom, hogy mihamarabb váljatok el és élje ki ki a saját életét, új biztosabb, szeretetben gazdagabb jövőről álmodva és megélve azt!

2011. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!