Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe mindig visszatér. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe mindig visszatér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb nálam, de teljesen belezúgtam. Én is bejövök neki, de nem merek lépni mert attól félek hogy utána megjelenik az exe, az én szívem meg összetörik.
2012. júl. 26. 19:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Óó azt nem tudom. :) Mindig csak cicázok vele, és mikor már oda kerülne a sor, végül visszalépek. Nem tudom. Az agyam azt mondja ne tegyem a szívem azt hogy ugorjak bele fejest, én meg ezen örlődök...és attól félek hogy ha megteszem mégjobban belebonyolódok, és az fájni fog. Nagyon!
2012. júl. 26. 19:52
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem az esetedet, csak itt most annyi a különbség hogy nem kell szakítaniuk, mert elvileg nincsenek együtt. Mennyi időbe tartott amíg kiheverted?
2012. júl. 26. 19:55
 13/16 anonim ***** válasza:
De így meg csak kínzod, a pasik nem tűrik sokáig az ilyet, mert nem olyanok mint a nők, nekik a szex a központi kérdés. Eljátszhatsz vele, még akár beléd is szerethet, de akkor is fog egy szeretőt tartani melletted, aki elővehető bármikor egy kis szexre.
2012. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Te mit tennél a helyemben?
2012. júl. 26. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz.

Eszemmel: hagynám a 3,14csába, mert sírás lesz a vége, ez szinte biztos

Szívemmel: lefeküdnék vele, de úgy, hogy csak na! :D


Na, most sokat segítettem :(

2012. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
xD itt tartok én is. :)
2012. júl. 26. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!