Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelt kérdés
Nem kettőnkkel kapcsolatban van kérdésem, hanem a barátommal és az állítólagos barátaival kapcsolatban. Gimi óta ismerik egymást a fiúk, vagyis 6-7 éve. Én 2,5 éve jöttem a képbe. Sokszor van lelkiismeret-furdalásom, hogy miattam szakadt meg a párom kapcsolata a barátaival. Pedig nem, csak minden egyszerre jött össze. Az utóbbi 1 évben szinte nem is keresik őt. A párom próbálkozott, járt hozzájuk, de ők ezt nem viszonozták, ezért a párom is úgy döntött, nem fog loholni utánuk, ha nem képesek még ránézni sem, hiszen akármilyen probléma felmerülhetett volna akár a családban, akár az egészségében, amiért nem tudott menni hozzájuk. DE a fiúk meg se kísérelték utána járni, mi történt. A páromat ez nagyon bántja. Elhiszem, rengetegszer megbeszéltük már ezt a helyzetet, de nem tudja magát túltenni rajta. Hozzá kell tenni, hogy míg a barátom volt egyedül, nekik volt barátnője, most, hogy neki is van valaki, a srácoknak lett vége a kapcsolata, buliznak, balhéznak... Őszintén szólva nem örülnék kifejezetten, ha a párom is ezt az életmódot folytatná, neki sem a mértéktelen ivászat és buli az életcélja, csak az bántja, hogy nem számíthat rájuk, magasról tesznek rá. Emiatt nincs olyan hét, hogy ne forduljon be. Nem tudom, hogy mit tegyek, sajnálom, de tovább kellene lépnie. Már nem is akar erről beszélni, csak magában morfondírozik ezen, látom sokszor rajta. Mit tegyek?
2009. júl. 16. 14:34
 1/4 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy járjatok el kicsit sűrűbben. Így szerezhet/szerezhettek új barátokat. Egyértelmű, hogy azok a barátok nem is voltak neki igazi barátok. Nem így állnának hozzá. Nem érdemes a barátodnak ezen morfondírozni, nem érdemlik meg.
2009. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiatal fiúk általában ezt csinálják. Csoportokba verődnek, falkába ha úgy tetszik, és együtt vannak sülve-főve. Aztán telnek az idők, és egyre kevesebbet találkoznak, nem járnak mindig össze. Ilyen az élet, velem is így volt. Hozzáteszem, még ha most is összeszabadulunk a kb. 11-12 éve ismert csapattal, akkor ott kő-kövön nem marad.:D De a mindennapokban nem járunk át egymáshoz, nem keressük folyamatosan a másik társaságát. Pedig ha kell, megvédjük egymást, minden áron. Ezt meg kell szokni, a tanácsom, hogy keressetek új barátokat.:)

-ReapeR-23/F

2009. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta, ezek nem voltak igazi barátok ha így vége lett ennek. de attól hogy nem a mértéktelen ivászat a célotok nem jelenti azt h sehova nem lehet menni, van jócskán átmenet. egyébként te nem örülnél neki ha ő bulizna, vagy ő sem akar? nem mind1 azért. az sem jó érzés ha úgy érzi hogy visszafogod, és hogy miattad nincsenek barátai.
2009. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kell együtt járni sokat bulizni.Igaz mi egymás nélkül kevesebbet járunk, remélem a párom ez miatt nem érzi rosszul magát. De együtt sokat.:)Kell a közös élmény a szobán kívül is.
2009. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!