Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez apakomplexus lenne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus lenne, vagy társfüggőség? Vagy csak egyszerű önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és mindig a 20-22 éves pasik tetszenek meg. Nem kifejezetten keresem őket, de valahogy mindig így alakul.

Ráadásul valahogy mindig az olyanokkal akik ezek a "rosszfiús" pasik, akik rosszabbul bánnak velem, én mégis odáig vagyok értük, istenítem őket. Néha úgy érzem ennél jobbat érdemlek, de általában inkább nem értem mit akarnak tőlem ezek a fiúk akik minden csajt megkaphatnának, és úgy érzem inkább örülnöm kéne nekik. Szerintetek ez most mi? Köszönöm



2012. júl. 19. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ostoba vagy mint az összes többi.
2012. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:
100%

A korukkal nincs baj, de szimplán hülye vagy, ha engeded, hogy szarul bánjanak veled.

Minden csajt megkaphatnak? Örülnöd kéne nekik? Gondolkozz már...

2012. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az apakomplexus az nem 20-22 éves pasikkal kezdődik.. ha 40esek érdekelnének akkor esetleg..
2012. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na az ilyen nők cseszik el az életüket olyan pasira, aki üti-veri őket, megalázzák, semmibe veszik, csak otthoni csicskának jó a pasinak..


Sajnos nem tudok mit tanácsolni, mert úgyis menni fogsz a saját fejed után, de gondolkodj el ezen kedves kérdező! Ne légy buta!

2012. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31 vagyok! Jó leszek?
2012. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!