Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen átverve érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen átverve érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom.Összesen 3 napig jártunk,aztán mondta,h ő még nem áll készen egy kapcsolatra,és hogy lehetünk barátok meg h majd vmikor újra próbálhatjuk meg kb elmondott minden sablon szöveget,meg kért,h ne haragudjak mert ő nem szeretné h szomorú legyek,meg látszott h szörnyű bűntudata van..én meg persze bevettem mindent.Aztán 1 héttel később,mikor jött a sulinkba különórára,több barátnőm is látta,h az egyik csajt tapizza.És most tökre átverve érzem magam,mert azt hittem,h megbízhatok benne,és tényleg azért nem jár velem,mert nem áll készen egy kapcsolatra.és most nem tudom mit csináljak,mert így teljesen elment az önbizalmam,és már nem tudok úgy bízni a férfiakban. Szerintetek?

2012. máj. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára azzal csak dugni akar. azt nem tudom téged átvert-e vagy tényleg nem áll készen.
2012. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Obvious ***** válasza:

Ha egy szőke hajú ember átver, logikus feltételezni, hogy minden szőke hajú csaló. Mivel téged átvert egy férfi, ezért nem bízol meg innentől egyikben sem, mert egy átvert. Remélem, levonod magadtól a tanulságot.


A válasz két szó: lépj tovább.


Csókol:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy tapizza lehet nem áll készen egy kapcsolatra. Ha mással nem jött össze és egy ideig nem is fog akkor lehet nem hazudott neked.
2012. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem ígérte, hogy más lánnyal nem fog szóba állni. Akivel nem vagy együtt, azt nem csalhatod meg, a tapizás nem párkapcsolat.
2012. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pazarold az energiádat hülyékre. Az ilyen kis p@csök meg amúgy sem nevezhetők férfinak.
2012. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a gondom,h más csajokat taperol,hisz nem járunk azt csinál amit akar,csak az elég szar,h még nem áll készen egy kapcsolatra erre meg taperolja a csajok seggét -.-"
2012. máj. 28. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

így akart szakítani veled "kíméletes módszerrel" hogy ne érezd magad megbántva de nyugodtan veheted úgy hogy átvert

az én legjobb barátnőmet 5 hónap után azzal a szöveggel dobták hogy "Bocsi, de mindig ez van.... MEGUNOM A BARÁTNŐIMET" :S

aztán 1 évvel később összejött egy csajjal akivel már 3 éve együtt van....őt érdekes módon nem unta meg ? :S

2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!