Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretője vagyok a Tanáromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője vagyok a Tanáromnak már jó néhány éve, Állásért. Jól tettem hogy belementem ebbe?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk akkor kezdődött, amikor megismertem az Egyetemen. Akkor én 19 éves voltam, ő 47 éves. 28 év van közöttünk. Senki nem tudja, hogy szeretője vagyok a volt tanáromnak.

Most én 27 éves vagyok, ő 55 éves. Én már az egyetemen vagyok, mint tanárnő.

Az elmúlt években, nem volt korombeli barátom , csak ő volt. Csodálkoznak is a barátaim, hogy miért nincsen senkim.

Folytassam a szerető szerepét vagy már ne ? és ha elintézi

hogy kirúgjanak ? azt nem szeretném.

Szerintetek mindezt megérte ? A szeretője voltam és vagyok még a mai napig is .


2012. júl. 18. 15:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebbol a "kapcsoltbol". Elszalad feletted az ido és ott maradsz egyedul. Ha kirug, akkor mi van? Most o a fonokod? Legfeljebb feljelented. Sott tanárt is fel lehet jelenteni, hogy a diákjával szexelt.
2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tisztességtelen már bocs. És hogyhogy nem undorodsz tőle? Ha ennyivel idősebb?
2012. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mert szereti nyalogatni a szottyadt zacsit :D
2012. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Troll vagy és gyenge, Vagy pedig ribi, és olcsó.
2012. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!