Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretője vagyok a Tanáromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője vagyok a Tanáromnak már jó néhány éve, Állásért. Jól tettem hogy belementem ebbe?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk akkor kezdődött, amikor megismertem az Egyetemen. Akkor én 19 éves voltam, ő 47 éves. 28 év van közöttünk. Senki nem tudja, hogy szeretője vagyok a volt tanáromnak.

Most én 27 éves vagyok, ő 55 éves. Én már az egyetemen vagyok, mint tanárnő.

Az elmúlt években, nem volt korombeli barátom , csak ő volt. Csodálkoznak is a barátaim, hogy miért nincsen senkim.

Folytassam a szerető szerepét vagy már ne ? és ha elintézi

hogy kirúgjanak ? azt nem szeretném.

Szerintetek mindezt megérte ? A szeretője voltam és vagyok még a mai napig is .


2012. júl. 18. 15:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a korkülönbség a lényeg.

Ha 8 évig nem zavart, most miért kezdett? Azt szintén neked kell tudnod, hogy van-e annyira bosszúálló típus, hogy ezzel veszélyeztesse az egzisztenciádat. Mellesleg az rá sem vetne jó fényt, hogy anno elcsábította az épphogy felnőtt tanítványát.

A legtöbb kérdésed költői, ha tényleg válaszokat szeretnél, többet kellene tudnunk az életedről.

2012. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

ilyen ordas rib*ncok tanítanak a magyarországi egyetemeken??

atya gatya

remélem, Orbán bezáratja az összeset...

2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Kamu kérdés. Olyan kategória, hogy "tanárnő" nem létezik az egyetemen.
2012. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
qwára remélem...
2012. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Jelenleg úgy érzed, hogy jó húzás volt, de szerintem később bánni fogod és utálni fogod magad ezért.
2012. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nem tetted jól. alapból elég erkölcstelen és a tanárod is tanár létére egy erkölcsi katasztrófa, eláshatná magát, én szólnék a helyedben a főnökének!

főleg ha pl. énis véletlenül pont oda adnám be a pályázatomat becsületes módon és csak azért nem kapnám meg az állást mert ti dugibugiztok.

börtönbe kéne csukni mindkettőtöket. mások becsülettel próbálnak munkát találni, ti meg ... ez az erkölcstelenség netovábbja.

ki kéne rúgni téged is meg őt is.

nem te voltál az, aki minden apróságba belekötött a vizsgán nagy lenézően és alig akarta átengedni a tanulókat? szánalmas. a nagy tudásúak nem embertelenek, csak a pályakezdő, egyetemre éppen bekerült kis senkik, azok élvezik a pozíciót és játsszák a szigornénit az egyetemistákkal vizsgákon. remélem, mindketten lebuktok és a tanszékvezető mindent meg fog tudni.

sejtem amúgy ki vagy, szóval ezeknek következménye lesz.

2012. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Qrva vagy. Sőt, még rosszabb.
2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A szegedi egyetemen tudok egy ilyen kapcsolatról. Csak nem ott tanítasz? Amúgy elég nagynak tartom a korkülönbséget, de az sokkal gázabb, hogy csak érdekből jársz hozzá. Eladtad magad az állásért. Szállj ki a dologból, ha kirúgnak biztos találsz máshol is helyett, bár ez sok mindentől függ (pl.: szak). Mondjuk a korodból ítélve gondolom valamiféle tanársegéd vagy segédmunkatárs lehetsz, tehát nem árt, ha feljebb jutsz a ranglétrán, akkor biztosabb a helyzeted, viszont az sok idő.

A lényegi válaszom meg az, hogy nem érte meg és inkább szállj ki a dologból.

2012. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Oh, a szegedi egyetemen ezekszerint ez a módi :) Kicsit más eset, de én is tudok ilyesmiről.
2012. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ugyan mar, ha nem csinalsz semmit ami a munkahelyeden rossznak szamit nincs miert kirugjanak, ezt meg o sem fogja senkinek elmondani, hogy egy 19 eves diakjat ravett, hogy a szeretoje legyen mert o is repulne...
2012. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!