Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ennyi idő után beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy van egy nagyon jó barátom, majdnem egy éve alakulgat valami, elég sok fordulattal. Én elég hamar rájöttem, hogy nagyon szeretem és vele akarok lenni. Kezdetben csak szexuálisan vonzódott, de nem voltunk jóban, később jó barátok lettünk, egy ideje pedig olyan, mint egy titkos kapcsolat. Kettesben olyan, mintha egy pár lennénk, csak épp ő ennek ellenére is azt mondta, csak barátként érez, meg persze a szexuális vonzódás megvan.

10 hónap után, most azt mondta valami változott benne, és nem akar áltatni, mert nem lenne tisztességes és azt se kéri, hogy várjak, de úgy érzi most, hogy mégis képes lenne szeretni és velem lenni.


Lehetséges ez? Lehetne ebből erős kapcsolat? Azért furcsa, mert ha én már több, mint fél éve tudom, hogy szeretem, neki miért tart ennyi ideig rájönni?

20/L


2012. júl. 17. 10:07
 1/5 fünof ***** válasza:
100%
nem kell mindent elkapkodni, igen lehet
2012. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Azóta jobban megismert, kezdetben pedig nem akarta elsietni mert tudta hogy megbánthatna.
2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem szabad elsietni, nem is bánom, hogy ennyi ideje húzzuk, csak még mindig nem értem, hogy mi hiányzik/hiányzott eddig vagy mi változhatott... És nem akarom magam hiú ábrándokba kergetni, aztán meg csalódni, de a tudatalattim akkor is újra reménykedik...
2012. júl. 17. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hiányzott, hogy jól megismerjen. Valószínűleg a belső tulajdonságok alapján akar választani, nem a külső alapján. Szerintem örülhetsz, mert ez arra utal, hogy hosszú távban gondolkodik az úr! Nem tudom, hogy a 10 hónap alatt mennyit találkoztatok, de simán kellhetett neki ennyi idő.
2012. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ennek örülök, hiszen talán én is azért szerettem bele, mert másképp gondolkozik, mint a többi fiú ennyi idősen. Nem csapong ide-oda, és mindkettőnknek egyedi eset volt, hogy mégis hagytuk idáig alakulni. Nagyon sokat találkoztunk, az elmúlt 3-4 hónapban viszont már naponta beszélünk és találkozunk is.
2012. júl. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!