Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek randizni ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek randizni ezzel a pasival ezek után? Hogy viszonyulnátok hozzá? Huszon-, harmincéves nőkhöz szól a kérdésem elsősorban.

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, mert itt értelmes válaszok szoktak születni.


Adott egy húszas évei végén járó nő (én), és egy hasonló korú férfi. Évekkel ezelőtt találkoztunk párszor, bejöttünk egymásnak, de nem történt semmi. Most újból felbukkant az életemben, randira hívott, és mivel még mindig tetszik, és nincs senkim jelenleg, igent mondtam. Az első találkánk úgy jött létre, hogy egy csütörtöki napon találkoztunk volna, de péntek lett belőle. Ennek oka, hogy neki olyan a munkája, ami esetleg sokáig elhúzódhat, aznap este is ez történt, így felhívott, hogy ne haragudjak, nem lesz jó aznap, de másnap jó lesz. Így is lett, megtörtént a találka, jó volt.


A héten majdnem minden este írt sms-t, hogy hogy vagyok, mit csinálok, és kérdezte, találkozunk-e a hét vége felé. Ismét igent mondtam. Tegnap este felhívott, megbeszéltük a péntek esti időpontot.


Péntek délután felhívott, hogy nem végez időben a munkával, így egy órával későbbre tettük át az időpontot. Aztán később megint írt egy sms-t, hogy még mindig itt vacakolnak az ügyfelek (ő ugyanis ingatlanos), és már nagyon ideges, de sajnos nem látja a végét a dolgoknak, majd hív.


Ekkor már kezdtem dühös lenni, nem is válaszoltam neki, és inkább csináltam mással programot. Később megint írt egy sms-t, hogy ne haragudjak, ne várjam aznap estére a jelentkezését, nagyon felidegesített magát, nincs jó passzban (a sok vacakolás után nem jött össze az üzlet). Erre sem írtam vissza.


Szerintetek mennyire vehető komolyan ez a pasi? Egyébként tetszik, érdekel, de ez a lemondogatás nem vet rá túl jó fényt. Tudom, hogy nem tehet róla, egyszerűen ilyen a munkája, de valahogy akkor sem tudom félretenni a negatív érzéseimet.


Köszi, hogy elolvastátok.



#randi #randevú #randi lemondása
2012. júl. 14. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek téged, nekem se esne jól, ha állandóan lemondogatnák a találkát...


Viszont ha azt nézzük, ő se direkt csinálja, biztos neki is rosszul esett, hogy nem tudtok találkozni. Mert látod, érdeklődik felőled, meg írta, hogy ideges emiatt, hogy mindig elhúzódik.

Próbálj meg egy picit türelmesebb lenni, és mondd neki, hogy inkább ne beszéljetek meg olyan időpontot, amikor bizonytalan, mikor végez. Keressetek olyan napot, amikor egyikőtök sem dolgozik, pl hétvége. Biztos van olyan alkalom, amikor mindketten ráértek normálisan.


Az sms-ekre pedig válaszolj, mert nem jó, ha már az elején azt látja rajtad, hogy ilyen "apróságokon" felhúzod magad és megsértődsz. Mert amint látom, lenne értelme ennek a dolognak. Úgyhogy sok sikert, és csak nyugodtan. :)

2012. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nem tehet arról, hogy nem pontosan tudja befejezni a munkáját, mert nem töle függ. Mivel elöre nem tud ennél jobban tervezni, ezért kénytelen lemondani vagy eltolni a találkozásokat.

NEM arról van szó, hogy nem AKAR, hanem arról, hogy nem TUD a megbeszélt idöben ott lenni.

Szerinted mit kellett volna tennie? AZ ügyfeleket félidöben otthagyni, hogy bocs, de kezdödö kapcsolatom van és randira megyek? Szerinted igy meddig lenne munkája?


Itt a hiba BENNED van, ha nem tudod elfogadni, hogy vannak külsö körülmények, amiket nem lehet befolyásolni.

2012. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól értem:

1. neki nagyon fontos a munkája(angolul erre mondják, hogy workaholic, magyarul karrierista) ,és te csak max. 2 lehetsz.

2. Nem is biztos, hogy a munkája fontos, lehet, hogy más lány is van a képbe, aki momentán jobban birizgálja a fantáziáját,ezért rá valamiért több időt fordít(vagy ezt leellenőrizted, és tutira nincs senki a képben?).

3. Lehet, hogy a haverjai fontosabbak, csak nem akar emiatt nálad kenyértörést(azért jó,ha van egy macska a háznál, kivasal,kimos, megfőz,takarít, stb.stb.)

2012. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Előző: ne dorongolj le, egy szóval sem írtam, hogy azt várom, lépjen le a kedvemért!!! Mondtam már, hogy megértem, tudom, nem tehet róla, de szerintem tökre érthető, hogy nem tapsikolok örömömben, hogy tologatja-tologatja, aztán lemondja.


Szerintetek mit kellene válaszolnom neki? Én szívesen találkozom vele, mert mondtam, tetszik, érdekel, csak eléggé feldühített a tegnapi (hiába mondogatom magamban, hogy ez a munkája, nem tehet róla, nem direkt szórakozik).

2012. júl. 14. 08:16
 5/18 A kérdező kommentje:

08:12-esnek: tuti, hogy nincs képben más lány. Az sem valószínű, hogy haverozott, mert egyik este írt egy érdeklődő sms-t, hogy mit csinálok stb., és akkor mondta, hogy ő éppen összefutott néhány barátjával egy kicsit.


Ha egyszer bevallotta, hogy haverozik, nem hinném, hogy most meg letagadná.

2012. júl. 14. 08:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ingatlanosként...nem egy álom meló, akkor kell menni, ha hívnak! Mert nincs fix béred, csak a jutalék, amit megkeresel. Az meg nem hullik csak az égből!

Szóval szerintem értékeld, hogy szól, hogy nem fog odaérni, nem felejt el, annak ellenére, hogy dolgozik.

És nagyon bosszantó tud lenni, mikor küzdessz az ügyfeleddel, és a majom nem érti, hogy miért is lenne jó neki ennyiért eladni az amúgy nem éppen kacsalábon forgó palotáját...

2012. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyiltan mondd meg neki, hogy téged zavar, ha elhaszt egy randit, és jobb lenne, ha csak akkor beszélnétek meg valamit, ha nem valószinü, hogy valami közbejöhet.

Pl. csak akkor hiv emiatt, ha már végzett az aznapi munkával, otthon van és nem ideges - egy spontán randi jobb, mint egy elhalasztott.

Vagy amikor nincs munkája (hétvége, vagy ahogy éppen neki szabadnapja van), akkorra beszélni meg valamit.


De nem beszélj mellé, hanem tényleg azt mondd, ami zavar, ha tartós kapcsolatra gondolsz. JObb elejétöl öszintén megbeszélni, ha valami nem tetszik, mint szépitgetni és aztán idövel egyszer csak kiborul a bili.

2012. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam ingatlanosként és csak megerősíteni tudom, hogy tényleg borul miatta minden. Vagy pénz van (ergo, ha telefonál az ügyfél, akkor ugrani kell), vagy magánélet. Ha hétvégén néznek meg valamit, menni kell.


Van egy barátom, aki a mai napig ingatlanosként dolgozik. Egy baráti sörözést is elég nehezen hozunk össze, gyakran lemondja, későbbre teszi, mert ugrania kell ügyfélhez.

2012. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Én nem nagyon voltam képben az ingatlanos szakmával kapcsolatban eddig, nem tudtam, hogy ez egy ilyen munka. Igen, azt hiszem, tényleg az lesz a legjobb, ha megbeszéljük, hogy csak akkor találkozzunk, ha aznapra tényleg végzett.
2012. júl. 14. 09:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért azzal kalkulálj, hogy aki már az elején ilyen, az később még ilyenebb lesz. Csak akkor kezd kapcsolatot vele, ha ez nálad hosszú távon is belefér. Mármint a teljesen tervezhetetlen élet. Van akinek ez semmiség, de ha te érzed, hogy nem jó így neked, akkor kár álmodozni, mellette az élet ezzel jár.
2012. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!