Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja jöttem rá, hogy a barátom találkozott egy csajjal akivel csak barátok nem volt közöttük semmi csak beszélgettek. Ez nem is zavar, de nagyon rosszul esik, hogy hazudott nekem akkor azt mondtam neki, hogy megbocsájtok de még mindig haragszom rá, minden nap eszembe jut, hogy átvert.:S
2012. júl. 12. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért de te is átverted ha azt hazudtad, hogy megbocsájtottál neki miközben mégsem...
2012. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem is csak fordított esetben. Aztán engem dobott a csaj és összejött azzal, akivel találkozgatott. Szóval óvatosan!
2012. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy én is hazudtam de a kettő között elég nagy különbség van szerintem...
2012. júl. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!