Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott? Vagy most mi van? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Hazudott? Vagy most mi van? :S

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik. Osztálytársak vagyunk. Valamelyik nap megmondtam neki, hogy bejön nekem. Mondta hogy én is neki és hogyha összejövünk azt nem akarja nagy dobra verni, sőt jobb lenne ha csak mi ketten tudnánk róla, meg hogy nem szeretné ha ezt a választ bármelyik lánynak is elmondanám(pletykásak nagyon). Azóta a suliban többet beszélünk. De nem tudunk kettesben lenni mert mindig van ott valaki más is. És ilyenkor úgy viselkedik mintha csak haver lennék. És nem tudom hogy most akkor hazudott, vagy ahogy mondta 'nem akarja hogy más is megtudja'?
2012. febr. 8. 18:50
 1/4 Randy Orton ***** válasza:
Kár volt kitenni a kérdést !
2012. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg annyira "bejönnél neki", akkor azt fölvállalná.. nem tudom, mit kell ezen szégyelni??

hány évesek vagytok?

Szerintem jobb lenne, ha elfelejtenéd, de legalábbis megbeszélnétek.

2012. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14
2012. febr. 8. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Suttyonban meg akar kefélni, úgy hogy erről senki se tudjon, és utána letagadhassa ha akarja, és persze melletted más lányokkal is szórakozni. Bocsánat a kifejezésért de kb. ezt jelenti.
2012. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!