Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boob9 kérdése:

Mit tegyek? Hazudott

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretem őt,és ő is engem... legalábbis úgytűnik.Sokszor kaptam rajta apróbb hazugságokon,de megbocsájtottam neki.Viszont tegnap,egy elég érdekes beszélgetésnek voltam részese..Elmondta,vagy is inkább kiszedtem belőle az összes hazugságot.Mondok egy két példát:.. azt hazudta,hogy a tesójánál van neki vagy 25 cipője csak otthagyta,aztán hogy smárolt már előttem jó pár sráccal.. na meg hogy eddig 4-5 pasija volt.. és ami a legjobban kiütött,hogy bevallotta hogy az is kamu volt hogy injekciózni kellett magát.

MIT TEGYEK? elhagyjam vagy ne?? KÉRLEK segítsetek!!


15/F


2012. ápr. 1. 11:53
 1/7 A kérdező kommentje:
azért ez tulzás:D
2012. ápr. 1. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes lányka lehet, de te sem vagy még felnőtt 15 évesen :) Talán adhatsz még neki egy esélyt, egyik sem volt olyan nagy hazugság amit ne lehetne megbocsátani, de a folyamatos hazudozás tönkreteszi az összes kapcsolatot, szóval én a következőnél dobnám. Most elbeszélgetnék vele, hogy ezt mégis miért csinálta és hogy gondolta, és közölném vele, hogy még egy ilyen és vége.

De ez a te döntésed, mi nem dönthetünk helyetted!

2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég zavarosnak hangzik. Ha valaki olyansmit állít, hogy injekciózni kellett, de mégsem igaz, akkor az nem normális.

És ha csak fel akart vágni azzal, hogy sok cipője van, és sok pasija volt, akkor az is elég gáz. Ha 1,5 év után ennyire nem őszinte veled, akkor jobban jársz, ha szakítassz vele.

2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele és beszélgessetek el komolyan a dolgokról.

Mond meg neki, hogy a hazugságok, apró füllentések számodra nem megengedett dolog. Úgyhogy ha a neki egy kicsit is fontos vagy ,akkor mától őszinte lesz hozzád. A legközelebbi hazugságig tart a kapcsolatotok... ezt vésse jól az eszébe!


Azt ha megint botlik, akkor nyugodt szívvel tovább állhatsz.

2012. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm megfogadom a tanácsokat!

egyébként ő azt mondja,azért hazudta hogy jobb legyen a szememben...

2012. ápr. 1. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond meg, hogy inkább most kevesebb.

Amúgy én nem vágom miért lenne azért jó csaj, mert sok férfival smárolt? o.O

2012. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miert is van kisebbsegi erzete? (ami miatt tobbnek hazudja magat?) talan te mondtal neki olyanokat, amiktol kevesnek erezte magat... es jobbnak szeretne tunni. Mindig azt nezd, vajon miert hazudik? neked lehet, hogy tobb van, mint neki.. (tobb cipo, tobb ex csok stb) .Beszelj vele, es tudasd vele, sokra tartod, nem kell loditson, hogy a legtobbnek lasd.
2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!