Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondjak a pasimnak?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Múlt héten megkérte a kezem, de gondolkodási időt kértem, mivel az előző házasságából van egy 10 éves lánya, aki miatt nem tudok felhőtlenül igent mondani. Ha összeházasodunk, közösen vennénk lakást, és minden vagyonunk közös lenne. Ha azonban ne adj isten valami történik a párommal, mindent a lánya örököl. Én nagyon nehezen tudnék felépíteni egy életet ebben a tudatban. Sajnos nekem saját gyermekem nem lehet betegség miatt.

Ti mit tennétek?


2012. júl. 10. 20:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánatot kérek nem láttam a többi írást. A legyen a te neveden a lakás vagy ugye tagadja ki a gyereket és tegye az annya nyakába, a lényeg az hogy a volt felesége akar mindent tehát az a pénzéhes prostituált. A párodnak azt kell mondania arra hogy nem láthatja a gyereket hogy OK egy gondal kevesebb neki meg egyel több írjon rendeletet hogyha meghal te kapj mindent. Lényeg hogy a volt felesége ne kapjon sz@rtse. Mégegyszer bocs nem ismertem a full story-t!
2012. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!