Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj kiszívta a nyakam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj kiszívta a nyakam. Mit mondjak a pasimnak? :S

Figyelt kérdés

van egy nagy baj!:S

csaj vagyok és tegnap egy házibuliban egy csajjal megismerkedem.tök jóban lettünk és ahogy telt az idő egyre többet ittunk és hát egyre közelebb kerültünk egymáshoz..bevonultunk egy szobába és elkezdtünk mindenfélét csinálni egymással.és akkor véletlen benyitott a pasim egyik úgymond legpletykásabb haverja.és a csajon meg rajtam is már csak fehérnemű volt és a földön ölelkeztünk meg minden..aztán amikor kiment akkor már bezártuk az ajtót és folytattuk tovább arra nem is gondolva h mivan ha lebukunk.és miután befejeztük maradt rajtunk pár látható "jel" mert kiszívtuk egymás nyakát.viszont holnap délután találkoznom kéne a pasimmal mert még nem is láttuk egymást újév óta.és tudom h nekem ha kiszívják a nyakam mindig vagy egy hétig látszódik!és hát ott van a haverja is aki látott minket..mit mondhatnék neki ha kiderülne a doloh vagy megkérdezné h mi az a nyakamon?gyorsan kellenének a válaszok!:S

18/L


2010. jan. 3. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd neki hogy egy csaj volt. A haverja ugyis tudja bizonyitani.
2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

megcsaltalak, drágám! bolodg új évet!

a részletekért fordulj a haverodhoz

2010. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak nem lezbi lettél?
2010. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki az igazat, hogy egy ócska romlott ribanc vagy. Lehet, hogy őt ez nem zavarja.
2010. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Osztálykiránduláson az én nyakamat is kiszívta egy osztálytársnőm. Sokat ittunk, na... De több nem volt, csak nyakszívás. Én elmondtam a barátomnak, ő meg kiröhögött, és ezzel el volt intézve :D
2010. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te nem vagy n.ormális! :S
2010. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a "normális" szót még le lehet írni :)
2010. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

a 2.on röhögök xDD

azt mondja sok srác ,h ha a csaja egy csajjal smárolna nem lenne megcsalás..

hát sztem...

2010. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ez gáz.

vagy elmondod neki mert van benned ennyi gerinc, vagy pakolsz rá egy tubus fogkrémet (nekem bevált) mellesleg kérdezem, nagy a folt?

esetleg mondd le azzal az ürüggyel, hogy beteg vagy, vagy sétáljatok egyet és legyen rajtad sál, meg amúgy is divatos, nem gáz ha a nyakadon van, ha pedig rákérdez arra h. "a spanom mesélte hogy valami csajjal fehérneműben ugráltál..." akkor mondd azt, hogy hülyéskedtetek, ilyen kedvetek volt.

2010. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, véletlen volt:) Tehát: TE NEM VAGY normális! :)
2010. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!