Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK. Hogyan higgyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK. Hogyan higgyem el, h a pasimnak tényleg én vagyok a legszebb csaj?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult témakör ez,és arra szeretném megkérni a hozzászólókat,h normális,értelmes válaszokat küldjenek csak!Semmi kedvem most az IQ nulla emberek válaszát olvasni!A lényeg,h fél éve vunk együtt,eddig egyik pasimnál sem aggódtam azon,h vajon mennyire tetszem neki!Azonban a jelenlegi páromnál szinte már beteges a megfelelési vágyam...!Szeretném,ha tényleg engem látna a legszebbnek,ahogyan én is Őt!De sajna nem tudom elhinni!Pl ha látunk egy csajt,egyből az jut eszembe,h Ő szebb nálam(még akkor is ,ha nem) és biztos jobban tetszik neki!Persze tudom,sokan azt mondják,h de Veled van,téged akar....tudom,tudom...de ez ennél sokkal bonyolultabb!Elsősorban olyanok válaszát várom,akik ilyen helyzetben vannak,voltak!Köszi a válaszokat! 24/N
2010. jan. 29. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem te lennél a legszeb számár akor most nem veled lenne,ennyi:)
2010. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom, hogy ha te saját magaddal teljesen meg lennél elégedve, az önbizalmad az egeket verdesné, akkor nem hinnéd hogy a párodnak más is tetszhet rajtad kívül. Szerintem először is magadnak próbálj tetszeni, érezd magad szexisnek és egy szép nőnek, aztán meglátod ezek a gondolatok elmúlnak.
2010. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mint, ahogy a 10.04-es írta, elősször magadat fogadd el, hidd el, hogy Te megfelelsz neki, csak Téged akar, te vagy számára a legszebb. Tudom nehéz, mert én is így vagyok vele, de már alakulok. Nekem szokta mondani a párom, hogy szép vagyok, meg a legszebb csajszi az övé, ilyesmiket. Csak mégis, ha látok egy szép nőt, akkor félek attól, hogy esetleg Ő jobban tetszik neki, mint én. Ettől sztem mindig is félni fogok.

Egyszer állj a tükör elé pucéran, és nézd meg a tested. Azt nézd meg jól, amik tetszenek magadon, és hidd el, hogy egy bombázó vagy, szexi csaj. És csak azokat vedd figyelembe a testeden, amik tényleg tetszenek. Szokták mondani, hogy a szerelem megszépíti az embert. :-D Hajrá!

2010. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:) Aranyos vagy :) Ma reggel is pl odaálltam én félmeztelen a tükör elé,nézegettem magam,de csak jobban elszomorodtam,amúgy nincs csúnya mellem,nincs csúnya fenekem,nem vagyok kövér...de vmi hülyeség miatt rögtön a hibákat veszem észre,és azt mondom,h oké,h ilyen mellem van,de mért nem olyan,mint pl XY-nak!Akaratlanul is(tudom,h hülyeség) azokhoz a csajokhoz hasonlítom magam,akiket a tvben,újságokban mutogatnak!Amúgy tudom,azok ki vannak retusálva,meg havi több százezret költenek arra,h jól nézzenek ki,és így akármelyik csaj jól nézne ki!Csak a tudatomat érzelmi síkra nehéz átvinni!
2010. jan. 29. 10:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy meg akarsz neki felelni, semmivel nem leszel előbbre. Ne akard görcsösen azt hinni, hogy te vagy a legszebb csaj, az úgy is egy relatív fogalom. Ami, fontos, hogy úgy szeressen, ahogy te vagy, a hibáiddal együtt. Ha így szeret, akkor te leszel számára a legszebb úgy is és a többi csaj csak mellékes lehet neki.
2010. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem akarom magamról azt hinni,h a legszebb vagyok,csak annyit,h Ő így lássa,és ne a másik lányra gondolja,h fuh de jó csaj!Én pl Őt látom a legszebbnek,nincs kigyúrva meg semmi ilyen,de olyan szépnek látom,mint semmi mást a világon!És csak azt szeretném,ha Ő is így látná(no és persze ezt el is hinni)....!Azok a lányok akik így gondolkodnak,mint én,biztos tudják,h miről beszélek,vagy mit érzek....!
2010. jan. 29. 10:46
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha "találkoznék" itt olyan csajjal,akinek ugyanilyen problémája van,jó lenne,ha valakivel ezt tényleg meg lehetne beszélni!!
2010. jan. 29. 10:48
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
A szépség is múlandó.
2010. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Szia! Nekem is ez volt a problémám: a párom egy nagyon-nagyon szép fiú, és is nagyon szép lány vagyok, mégsincs önbizalmam. A smink nagyon sokat dob rajtam, ezért ha a szám nem volt kirúzsozva, akkor szabályosan rosszul éreztem magam. Aztán beszereztem egy csókálló rúzst és máris jobban éreztem magam onnantól fogva. Mert mindig feltünő és szép lettem, a saját szememben is. Ugyanis ez a rúzs bármennyit csókolózok, rajta marad a számon. Amíg nem használtam, például misszionárius pózban nem éreztem jól magam, mert zavart, hogy párom rámnéz közben és azt gondoltam, hogy mivel nincs rajtam rúzs, ezért nem vagyok szép. Ez viszont mára megváltozott: ez a kedvenc pózom, még akkor is, ha ilyenkor nincs kifestve a szám. Egyébként pedig ne akard azt bemesélni magadnak, hogy a párod számára te vagy a legszebb lány, mert ez nem így van. Ahhoz világszépségnek kéne lenned. Biztos vagyok benne, hogy az utcán, vagy bárhol, találkozik olyan lányokkal, akik sokkal szebbek, mint amilyen Te vagy. Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy TÉGED szeret. Azért is mert szép vagy, azért is, mert kedves vagy és szeretnivaló. És ez a legfontosabb. Tehát fel a fejjel!
2010. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nézd meg, ha több lánnyal (nem kell hogy szépek legyenek) vagy, és a barátoddal beszélgetsz, kinek szenteli a legtöbb figyelmet

vagy, ha elmész, követ e a szemével, hogy hova mész

néz e téged néha hosszasabban csak úgy magában merengve

2010. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!