Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a legszerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a legszerencsétlenebb kinézetűeknek, alkatúaknak jut a legszebb "csaj"?

Figyelt kérdés
Az egyik törpébb, a másiknak szerencsétlen hangja van a harmadik csóró a negyedik dagadt vagy sovány, nincsenek barátai,legnyomottab fej, és mégis jó nőjük van, na szerintem ezek nem érdemlik meg
2009. okt. 22. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Belső
2009. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Lehet h sajnálják őket.
2009. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Volt dumájuk és képesek voltak odacsoszogni a csajhoz.
2009. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
lehet azzal van a gond, hogy így állsz hozzá. elég tapló felfogás sztem...
2009. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért őket választják és nem téged,mert nagynak képzeled magad.Nekem nem jön be az olyan aki azt hiszi milyen jó aztán sehol semmi.nem mindig számít a külső vagy a hang. Egyszerűen csak a belső..Számtalan ember volt aki külsőre nem jött be,de a belső értékei miatt belezúgtam :P Próbálj meg ember lenni és ne nézd le a többieket.
2009. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Elsővel értek egyet. De fordítva is fel lehetne tenni a kérdést és sztem akkor is ugyanez lenne a válsz, nem?
2009. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismersz egy embert, ne alkoss véleményt róla. Ez egy nagyon rossz tulajdonság. Ugyanúgy mint az irigység is. Amúgy meg mért érdekel téged? Ő dolguk.. Ha tudsz szerezz Te is egy jó nőt, becsületesen. Viszont az ilyen kritizáló előítéletes, irigy hozzáállás biztos nem fog hozzásegíteni téged. :)


Ráadásul minden ember más, így mindenkinek más tetszik, lehet hogy Te valakit rondának látsz, attól még másnak ő a valóságos Adonisz.


Az a véleményed, hogy "megérdemli" e vagy sem, meg csak a nőre tartozik. Ő dönt, ez van. :)

2009. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Na elmondok most neked valamit,én egy bombázó csaj vagyok,de nem én gondolom igy hanem mások mondják,hogy az vagyok,magamat én csúnyának tartom,de nem ez a lényeg.Nekem is mindig a nem a "bájgunár" pasik jönnek be és tudod mért nem,mert megbizhatatlanok és belülröl egy senkik,nem tudnak semmit sem és itt nem csak az ágyról beszélek,hanem a szeretetről is,és ezért mi bombajó nők a belsejét nézzük a pasiknak ,mert tőlük kapunk szeretetett!
2009. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na szerintem ezek nem érdemlik meg.

Öcsém legyél már ember.Ha ilyen bunkó vagy az nem tetszik a csajoknak.

Egyébként Én is nyomott fejű voltam szakközépbe de volt bennem annyi ha megláttam 1 szép csajt hogy odamentem hozzá,kezdeményeztem 1 beszélgetést aztán vagy összejött vagy nem.Ennyi

2009. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Változtass a felfogásodon, ne irigyeld és ne nézd le azért őket, mert nem tökéletesek. Nincs tökéletes ember. Van akinek például te vagy nyomi. Hiába nézel ki jól, nekem azok alapján amiket írtál, nagyon nem jönnél be.


"na szerintem ezek nem érdemlik meg"

Igazad van, a szerelem és a boldogság csak a hibátlan és gyönyörű embereké lehet. Aki nem tökéletes, az szenvedjen élete végéig egyedül..

2009. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!