Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a legszerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a legszerencsétlenebb kinézetűeknek, alkatúaknak jut a legszebb "csaj"?

Figyelt kérdés
Az egyik törpébb, a másiknak szerencsétlen hangja van a harmadik csóró a negyedik dagadt vagy sovány, nincsenek barátai,legnyomottab fej, és mégis jó nőjük van, na szerintem ezek nem érdemlik meg
2009. okt. 22. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gazdagok esetleg. De én ezt nem vettem észre hogy velem bármilyen nő is lenne. Pedig igazán ronda fiú vagyok szóval a kérdés eleve nem igaz.
2009. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Csak annyit tudok mondani aki hasonló felfogású mint te az ne csodálkozzon semmin. Ha tapló vagy és nem tudsz normális lenni ami megsúgom elég ciki akkor ne is csodálkozz.
2009. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Lehet bennem van a hiba de én nem járnék senkivel a pénze miatt. :S

Szerintem önbizalomhiány miatt nem találsz nőt nem a kinézeted miatt. :S

Oda kell menni ha vki tetszik!

2009. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a külső számít, én is estem már ebbe a hibába, egy időben a külsőt néztem mindenkinél és jó nagy pofáraesés lett a vége.Attól hogy valaki szép még nem biztos hogy belülről is szép.Meg kell ismerni a másikat és azután megítélni.Az első barátom például nem volt az a tipikusan jó pasi és ezt páran meg is jegyezték, persze nem a szemembe mondták csak barátnőimnek, azt hogy mennyire nem illünk össze mert én túl jól nézek ki hozzá képest, de ez a srác nagyon szeretett engem, nem volt sok pénze sem, de törődött velem.Viszont azután jártam egy másik sráccal is aki tipikusan az a jó pasi de ő egyáltalán nem foglalkozott velem, egoista volt és nem érdekelte csak a külsőm és pár nap után szakítottunk szerencsére.Szóval ne csak a külsőt nézd hanem a belsőt is mert annak ellenére hogy valaki jól néz ki elég felszínes lehet belülről.
2009. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert a külső hibát elveszi a belső szépség.Most ez jutott így hirtelen eszembe :)
2009. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is csinos lány vagyok, de utálom a macsós, egoista barmokat.

Nagyon szeretem azokat a fiúkat, akik nem beképzeltek, kedvesek, okosak tudnak szeretni és megbízhatók.

Ennnyi. Nincs ebben semmi különös.


Én is észrevettem, hogy a "csúnyább" külsejű fiúknak van szívük. Persze ha beleszeretsz a legszebb lesz:)

2009. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak mondom hogy ha csúnya fiú és mégis csak szép lányok kellenek neki akkor ő se különb a többitől...
2009. okt. 23. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!