Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK. Hogyan higgyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK. Hogyan higgyem el, h a pasimnak tényleg én vagyok a legszebb csaj?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult témakör ez,és arra szeretném megkérni a hozzászólókat,h normális,értelmes válaszokat küldjenek csak!Semmi kedvem most az IQ nulla emberek válaszát olvasni!A lényeg,h fél éve vunk együtt,eddig egyik pasimnál sem aggódtam azon,h vajon mennyire tetszem neki!Azonban a jelenlegi páromnál szinte már beteges a megfelelési vágyam...!Szeretném,ha tényleg engem látna a legszebbnek,ahogyan én is Őt!De sajna nem tudom elhinni!Pl ha látunk egy csajt,egyből az jut eszembe,h Ő szebb nálam(még akkor is ,ha nem) és biztos jobban tetszik neki!Persze tudom,sokan azt mondják,h de Veled van,téged akar....tudom,tudom...de ez ennél sokkal bonyolultabb!Elsősorban olyanok válaszát várom,akik ilyen helyzetben vannak,voltak!Köszi a válaszokat! 24/N
2010. jan. 29. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd el!


Valójában semmi szükséged nincs erre.

A jó kérdés itt az, hogy MIÉRT hiszed ezt, miért akarsz neki megfelelni, miért félsz attól, ha másokat szebbnek lát, miért van benned ez az érzés? Ezt az okot megtalálni és megszüntetni elég komoly feladat, sok önismereti munkával jár. Azt, hogy megéri-e, neked kell eldönteni. Én úgy látom, hogy bár vannak más, könnyebbnek látszó utak is, és semmi nem tarthat vissza attól, hogy azokon járj, mégis mind ide vezet végül. Ha csak korábban meg nem halsz.


Hallottam olyanról, akinek egy mellplasztika után "megjött az önbizalma". Lehet, hogy így van. Mármint ő ezt így érzi. De az is lehet (gyanús), hogy ez inkább önigazolás a sok erre kiadott pénz miatt. Vagy egy átmeneti állapot, hiszen az illető elért egy kitűzött célt, ami tényleg tud egy rövid időre boldogságot okozni. De ez később átmegy elégedettségbe, majd fásultságba. És akkor új célt kell kitűzni. (Mármint azoknak, akik ezen séma mentén élik az életüket.)


A tartós boldogság titka máshol lehet...


A testi szépség mindenképp múlandó. Az igazán szép emberek lélekből szépek, és ez a "szép" lélek is tele van begyógyult hegekkel, forradásokkal, régi sebek már gyógyult emlékeivel. Amiket ha egy testen látnál, elborzadnál.

2010. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

és szerintem nem kell a legszebbnek lenned, mert engem pl a volt párom egy nagyon csúnya, elhízott vidékivel csalt meg

a pasiknak nem csak a külső létezik egy lányban, sőt a pasiknak szerintem 10-ből 9 csaj bejön, míg a lányoknak 10-ből vagy 3 pasi

2010. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, mert lehet hogy nem te vagy neki a legszebb, és csak úgy veled van és hazudik. Sőt szerintem, simán meg is csal, mert látja rajtad, hogy mennyire oda vagy érte és úgysem hagynád el. Biztos csak a szex miatt van veled.
2010. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

énis voltam így, és énis 24 vagyok. én ezt úgy oldottam meg, h átmentem reálisba:D szóval elfogadtam azt, h valszeg nem én vagyok a leges legszebb nő magyarországon, de ugyanakkor én elégedett vagyok magammal, és nem cserélnék se teste, se arcot senkivel. ha jön szembe az utcán egy lány, és látom h ez szebb nálam, akkor sincsen semmi bajom, mert a szépség nem minden, a barátom is lehet h látja, hogy az a csaj arcra szép ugyan, csak éppen leszarja. leszarja, mert velem van, és a szép arc ilyen esetben semmit sem jelent.

amúgy én beszéltem erről a barátommal, és ő ezt így adta el. h van neki egy sport kocsija, amit nagyon szeret, vannak rajta hibák is. és ő úgyvan vele, hogyha lát egy autót az utcán, ami jólnézki, akkoraz jólnézki, de neki akkoris a saját kocsija tetszik jobban, és tök levan szarva h annak a másik kocsinak is szép, vagy éppen szebb a színe, de ő mégis sajátját szereti a legjobban, és a sajátja tetszik neki a legjobban, mivel egy szép szín még nem minden. a sajátját már ismeri kívül-belül és éppen azért szereti.

na bocs h egy kocsihoz hasonlítottalak:D csak azért írtam ezt le, mert a barátom így próbálta meg elmagyarázni, mert eztmég talán énis megértem, mivel nekemis van egy félig sport kocsim, és talán jobban megfogom így érteni, mintha azt hajtogatná folyton h: "neeeeem, kicsim, nekem tevagy a legszebb...."

2010. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem azt kell elhinni neki hogy te vagy a legszebb csaj. Hanem azt, hogy neki te teszel legjobban, téged lát legszebbnek. Mert ismer belül is, nem csak kívül, mint a szembejövő lányokat, és a szépségedben benne van a lelked is, azok a tulajdonságaid amiket nagyon szeret benned. Én is szoktam azt érezni néha amit te, ilyenkor gyorsan számot vetek magammal hogy a szép pofijú szembejövő csak lehet hogy egy hárpia, én meg nem vagyok az. Lehet hogy nagyon kedves, én viszont határozott vagyok és a párom ezt imádja bennem. Érted amiről beszélek? A szépség az a külső és belső együtt. Viszont ami nagyon fontos! Simán elronthatod az összhatást ha állandóan kételekedsz magadban, és lehet hogy ettől fog egy idő után "csúnyábbnak" látni. Ezt ne kockáztasd, inkább emelkedj magad fölé, és győzd le magadban amiről te is tudod hogy nem jó dolog.
2010. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még valami! Szebbet bármikor találhat a barátod, de olyat nem mint te vagy. És azért van veled, mert olyat akar amilyen te vagy. Pont olyat.
2010. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én ugyan ilyen vagyok,pl utálok strandrs menni vele,mert biztos látja azt a sok magas bögyösmacát és akkor mi lesz.Kezdek lassan beletörődni,én sem vagyok azért rusnya,csak ha lefogyok alig van mellem..87-60-91 a méretem,most 5kg felesleg van rajtam,de van mellem.azt se tudom h a jobb. akkor,lapos hassal,formás popsival v mellel,narancsbőrösen,derékhájjal..

Rájöttem h ez van,csak magamat idegelem vele,fogtam magam,elmentem edzeni,szolizom,azóta jobbank érzem magam,

tudom h nehéz,próbálj nem törődni a dolgokkal,lásd magad szépnek,mert ő is azt látja,amit kisugárzol magadból!!

22L

2010. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hanariko ***** válasza:

nekem még ugyan komolyabb párkapcsolatom nem volt, és régen nekem se volt sok önbizalmam, már attól rosszul éreztem magam, ha leizzadva értem be a suliba (jó az még most is rossz) vagy ha lekopott a szájfényem (sebes a szám kicsit és azzal takartam el) bénának éreztema a frufrum, stb... mindig látom osztálytársaimat: jéé milyen szép haja van,hosszú, egyenes... nekem is volt hosszú, de levágattam váll alá érőre és néha megbánom, de csak megcsinálás kérdése, hogy az is jól álljon, szépen be kell fésülnöm, kis hajhab és csá. Meg aztán rájöttem h nincs nekem kedvem egy akkor hajat mosni (ezért is vágattam le eredetileg) szóval sok bajom volt nekem is, ráadásul picit nagy, vagy legalábbis nem olyan szép íves az orrom, ez is mindig zavart. Aztán jött az, hogy szarok a világra, már kinőttem a tinikorból, nem olyan csúnya a bőrőm (bár ezt lekopogom, ne is jöjjenek vissza a pattanások) és azt mondtam: én mindent megteszek, enyhe púder, magamnál hordom a szájfényem, szép körmök, stílusos ruhák és ennyi! Az orrommal és az arcformámmal nem tudok mit kezdeni, amivel meg tudok azt már megtettem. Akinek ne tetszik, elmehet a francba! jah és: Avril a kedvenc énekesem, és mint kiderült "farkas szemfoga" van vagyis ha mosolyog, picit kilátszik az ínye. Nos nekem ettől jóval tökéletlenebb a fogsorom, de már ez sem érdekel. Hamarosan olyan szép lesz, amennyire csak lehet, beszédnél most sem feltűnő és Avril is azt valjja, hogy akinek nem tetszik: Tehet egy szívességet!


Kövesd te is ezt az elvet és még ha nem vagy Miss Earth győztes, akkor is sokkal vidámabb leszel.


És még egy fontos, Csides Kata, kiváló szexuálpszichológus szavait idézném: Nem azt kell elvárni a párunktól (itt a te párodnak tőled) hogy legszebb legyél... mert ha mondjuk tegyük fel, egyszer otthon nem raksz föl sminket vagy épp kijön a herpeszed (XD) akkor majd az lesz h csalódik. Ne a világ minden nője között lásson a legszebbnek, hanem téged, önmagadban, autonóm lényként lásson a legszebbnek. Remélem segítettem.

2012. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!