Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Kezd elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Kezd elegem lenni abból, hogy nem figyel rám.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 24 éves barátom.A kapcsoltunk elején minden rendben volt találkozgattunk, telefonálgattunk,sms-eztünk.Mindig rám írt,de mostanában nem keres,ha vissza is ír ilyen 10 percenként,úgy érzem hidegen hagyom,sosem mondja hogy szeret...eddig 1x mondta.Ő hozza fel a találkozást,aztán le is mondja. :/ Most arra gondoltam,hogy nem keresem 3 napig...hátha észbe kap,ha pedig nem tovább lépek,nem hiányzik nekem,hogy játszanak az érzéseimmel és,hogy hülyének nézzenek. Mit csináljak? :/
2012. júl. 6. 11:34
 1/10 AvernusTriad ***** válasza:
Már nem érdekled. Lefektetett és ennyi. Lépj tovább.
2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:

látatlanban: a srác azért jött össze veled, mert azt hitte, hogy milyen jó lesz egy szűz lánnyal (ha még az vagy).

aztán rájött, hogy mégsem lesz meg olyan gyorsan az a szex.


keresett valakit, akivel megvan - és ha éppen mégis ráér, akkor Téged lemond.


No?

2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne zavard most mert keresi a következő palimadarát.
2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ird meg neki hogy mostanában nagyon elhanyagol téged és ugy érzed már kiábrándult belőled kerül ez lehet egy másik csaj miatt van vagy ennyire érdektelennek tart már. De te ezt igy nem akarod folytatni és szeretnéd ha őszintén elmondaná most mi is van vagy mi legyen veletek.. Szerintem nyugodtan megbeszélheted vele mi is a helyzet és hogy ez mennyire gáz.. vagy megérti és kitalál valamit hogy jobb legyen vagy azt mondja jah ez van és akkor szakithatsz is vele
2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ma 11:35 Honnan gondolod hogy lefeküdtünk?:) mondtam ilyet?
2012. júl. 6. 11:36
 6/10 AvernusTriad ***** válasza:
ha nem, akkor azért unt rád, mert nem sikerült, mást meg könnyebb lenne.
2012. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is kezdem ezt hinni,hogy van valakije...:/ Nagyon szeretem...és ha én szakítok...akkor is ő fog hamarabb túl lépni rajtam. :/
2012. júl. 6. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni.


Lehet egész egyszerűen csak rájött, hogy túl sok köztetek ez a korkülönbség, de nem mer szakítani inkább hagyja kihűlni a dolgot.


Vagy csak sok a dolga... munkahelyi gondok, vagy otthoni balhé. Vagy a haverok húzzák... ki tudja mi van a háttérben.


Őszintén szólva ez a kapcsolat hosszú távon úgyis halálra van itélve (az esetek többségében). Szóval felejtsd el. Ne 3 napig ne keresd, hanem soha többet... ha ő keres, akkor oké... ha nem akkor meg lépj túl rajta.

2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már annyira, 3 nap pedig bőven kevés. Nyáron akár kibírhatnál egy hónapot is. Ha rászánnád magad, akkor tudd előre, hogy várni fogod, hogy keressen, sóvárogni fogsz érte, de lehet megéri.
2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lépj tovább :/
2012. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!