Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden,tömören leírni: 7 éve vagyunk együtt, én 22, ő 23, igazi gyerekszerelem. Már évek óta együtt lakunk, nyílt, őszinte kapcsolatunk van, egymás között mindenről beszélünk, nincsenek tabuk. Viszont ennyi idő után részemről úgy érzem szeretet maradt csak, szexuálisan egyáltalán nem vonódom hozzá már évek óta, elvileg ő testileg lelkileg kiván, de neki egyszerűen túl nagy igénye van ilyen téren, amit amúgysem tudok megadni, ill mivel nem kivánom igy nem is nagyon akarok. Ő erről tud ,elfogadja. Én jó körülmények között élek megvan mindenem, neki sajnos nincs. Bennem van a bűntudat, hogyha elhagynám mit csinálna nélkülem, hova menne ,mert a szüleivel nincs jó viszonyba. Ostorozom magam bűnös gondolatokkal, vágyok más valakire akibe megvannak azok a tulajdonságok,amik benne nincsenek vagy már elvesztek, de mindig eszembejut, hogy mennyire tönkre tenném ezzel az életét. De mivan velem? Én arra vágyom, hogy egy olyan társ legyen mellettem, aki körül zajlik az élet, nem puffog mindenért, aki nem csak tervez, de tesz is érte, akivel rengeteg kalandban részt tudok venni. Mióta összeköltöztünk nagyon ellaposodott a kapcsolatunk szinte 0-24 be együtt lenni, kicsit unalmas. Barátnőm nem sok van.. EGyébként nincs vele probléma, mert tudom hogy mindennél jobban szeret, megadna mindent értem. CSak ennyi év után vágyom az újdonságra, hogy új embereket ismerjek meg, hogy randizhassak, hogy ismét kivánjak egy férfit. Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsok, tapasztalat minden jöhet. 22 L
2012. júl. 4. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd el, nehogy már ezért menjen tönkre az életed, és ha elhagytad keress meg 19F
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálatból egy percig se maradj vele, neki is megalázó. Ez van, az életben sokszor kell hoznunk olyan döntést amivel árthatunk valakinek, anélkül nincs.

Azért ne gyalázd le, finoman de határozottan mond el mit akarsz.

2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkibe sem leszel egész életedben szerelmes, mindig át fog alakulni mély szeretetté. 22 éves vagy,ha úgy érzed hogy most ennek ellenére is szerelemre és pörgésre vágysz, akkor hagyd el, idővel úgyis rá fogsz jönni hogy minden szerelemből szeretet lesz, csak később ez már nem fog akkora gondot jelenteni mint most.
2012. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen férfi az olyan aki csak egy nő hátán tud megélni! Azon se csodálkoznék ha csak emiatt maradna veled, holott nem elégíted ki szexuálisan, ami nem is nagy baj. Szerintem nyugodtan szakíts vele... ne hagyd, hogy a fiatal felnőtt korod is rámenjen a kamaszkorod után! 25/L
2012. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg nálam idősebbek véleményére vagyok kiváncsi, akik már megéltek 1-2 dolgot, tapasztalatot. Nagyon nehéz ezzel a gondolattal megbirkozni, dönteni, mert 7 éve az életem része nap mint nap, és nem azért hagynám el ,mert utálom, vagy nem úgy viselkedik velem,ahogy elvárnám. Csak még nem voltam ilyen helyzetben, de megbánni sem akarom a döntésem, mert utána visszacsinálni már nem lehet. De ha már ez a gondolat igy megfogalmazódott bennem, akkor már rég rossz valami.. :(
2012. júl. 4. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Az élet ehhez túl rövid!
2012. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Elég nagy hiba, hogy így egymásba záródtatok, - de hát tényleg mivé lesz ez mondjuk 10 év múlva? - nagyobb számot nem is írok.

"Én jó körülmények között élek megvan mindenem, neki sajnos nincs." - így éltek együtt?

Szerintem ne erőlködj, ha vége, hát vége.

Valami nem bántó módon próbáld meg...

2012. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!