Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal,és jelenleg úgy érzem hogy meguntam,és már nem szeretem.Szinte már utálok vele lenni,és néha ezt ki is mutatom.Viszont nem szeretném összetörni a szívét mert ő nagyon szeret engem.

Ha szakítanék vele,lehet hogy egy kis idő után hiányozna,és akkor már n em tudnék változtatni a helyzeten.

Kérek szépen tippeket,hogy mit csináljak.17L


2012. júl. 1. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
készíts számvetést a kapcsolatotokról. írd egy lapra a jó és rossz dolgokat. ha a negatív van többségben szakíts, mert onnantól kezdve csak az idődet pazarlod és minél tovább húzod annál nehezebb lesz kilépni a kapcsolatból.
2012. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utálsz vele lenni? Akkor mi a kérdés?
2012. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha érzi rajtad mindezt amit leírtál, akkor hidd el egy idő után már ő sem fog szeretni, úgyhogy azt tanácsolom, hogy ne játszál szerencsétlen érzéseivel, kíméld meg őt is és magadat is a hülyeségtől.Fiatal vagy, találsz magadnak olyt, akit majd szeretni fogsz. 21/L
2012. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy önzés a részedről számításba venni mi van ha mégis hiányzik. Hu majdnem mondtam egy csúnyát! Szakíts már szerencsétlennel de azért érzéssel
2012. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs kérdés. Ha már felmerült, akkor ne tétovázz. Lépj tovább.
2012. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"néha ezt ki is mutatom" iazán tolerálhatnád magad ha már vele vagy. -.- sajnálom szegényt, ha tényleg szeret téged akkor nagyon rosszul eshet neki. azt javaslom hogy hagyd ott és kivételesen ne magaddal foglalkozz
2012. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van,felesleges húzni egymást idejét,sajnálatból meg nem fogok vele maradni.Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 1. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!