Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem nem figyel rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem nem figyel rám, szakítsak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán előbb megpróbálhatnád rávezetni, hogy neked ez így nem teljesen OK, aztán ha nem változtat, szakíts.
2010. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már régóta próbálom. De sikertelenül. De attól lehet h szeret?
2010. febr. 17. 14:30
 3/7 anonim válasza:
Nézd,engem pl: éppen emiatt hagyott el a barátnőm. Nekem okom volt előle eltitkolni nehéz helyzetemet, nem akartam összeroppantani vele, azt hittem ezzel megóvom... Sajnos ő is úgy vette, hogy elkerülöm a beszélgetéseket, és nem érdekel engem, hogy ő mit akar. Pedig éppen ellenkezőleg... Sajnos, hogy ezt tisztán lássam, az kellett, hogy elhagyjon. Ültesd le, ha nem érdekli, mondd nyomatékosabban, és ha akkor sem, akkor költözz el pár napra, vagy ne keresd. Nálam bevált, gondolkodtam, és tudom mit szúrtam el, csak úgy néz ki már későn :((
2010. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pontosabban?
2010. febr. 17. 22:53
 5/7 anonim válasza:
sose add fel......ha szereted turelmesnek kell lenned minden kapcsolatban vannak rossz pillanatok,ez nem azt jelenti hogy gyorsan valtoztatnod kell es szakitanotok kell:)
2010. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak sokkal több a rossz mitn a jó
2010. febr. 20. 14:32
 7/7 anonim válasza:
Nem biztos, hogy azt jelenti a nem rád figyelése, hogy veled lenne a baj, persze az ördög sosem alszik. Mindenféleképpen tudasd vele, ha látod, hogy nem mozdul rá, kezdd el noszogatni, előbb utóbb úgy is kiböki. Ha ekkor sem akar róla beszélni, ne hívd pár napig, kiderül elgondolkodik-e rajta. Ha fontos vagy neki hívni fog úgy is. Ha nem, akkor meg megette az egészet a fene :((
2010. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!