Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig is keveset volt velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig is keveset volt velem, most még kevesebbet leszünk együtt. Van így értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Még nem 100%, de van rá esély, hogy a páromnak még többet kell melóznia, ami azt jelenti, hogy reggel 6kor elmegy, este 10kor jön hozzánk, együtt alszunk és ennyi. És ez lesz a hét minden napján egészen nyár végéig. Szeretem, és ő is de még nem annyira erős a kapcsolatunk hogy ezt kibírja. :S

Nem érzem azt, hogy képes vagyok 2 hónapot várni arra, hogy akár csak 2-3 órát együtt lehessünk úgy hogy beszélgetni, intim percek vagy ilyesmi. :(

18L


2009. júl. 9. 14:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hidd el dolgoznék ha lennének lehetőségek. Jelentkeztem diákmunkára, azt mondták hogy már márciusban betelt minden munka. Amúgy szeptembertől megyek iskolába.
2009. júl. 9. 14:36
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdés eléggé ... khm... női volt.

Inkább magadnak tedd fel azt a kérdést, hogy szereted e vagy sem? És amint megtudtad magadnak ezt a roppant egyszerű kérdést válaszolni akkor remélem te leszel az első nő akiről azt hallom hogy az érzelmeinek teljes tudatában, logikusan tudott dönteni.


Egy kis segítség:

-szereted: akkor szeresd továbbra is és fogadd el hogy a párban való élet nem habostorta! (bár megmondom őszintén fiatal vagy te még egy közösen élős kapcsolathoz)

-nem szereted: ezt már rád bízom...

2009. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szeretem. És ezért is nehéz dönteni. Ha tényleg az lesz amit a főnöke akar annyit fogunk találkozni, hogy este jön, alvás, és reggel elmegy. És ez így nyáron, elég rossz. :(

Eddig is keveset volt itt de legalább néha a szombat délután és a vasárnap a miénk volt, bár nem jártunk el nagyon sehova. Se strand se mozi se semmi. Ezek után meg végképp sehova nem mehetünk. És tudom, menjek el a bnőkkel erre meg arra. De attól még nem leszek többet együtt a kedvesemmel! :(

2009. júl. 9. 14:50
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem jártál nagyon utána a diákmunkának. ha kell, ajánlok pár nagyon jó helyet, naponta frissülő állásokkal. ha nem vagy finnyás, találni fogsz... szóval ha kell, írj rám. nekem nehezebb, mert még nem vagyok 18, és a többség 18on felülieknek szól. és mégis találtam.
2009. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze azt mondják hogy van munka, bemész az irodába, kitöltöd a papírt..és azt mondják hogy majd szólnak mikor mehetsz melózni.. aha ezt ismerem, eddig egy sem hívott vissza.
2009. júl. 9. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!