Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig is keveset volt velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig is keveset volt velem, most még kevesebbet leszünk együtt. Van így értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Még nem 100%, de van rá esély, hogy a páromnak még többet kell melóznia, ami azt jelenti, hogy reggel 6kor elmegy, este 10kor jön hozzánk, együtt alszunk és ennyi. És ez lesz a hét minden napján egészen nyár végéig. Szeretem, és ő is de még nem annyira erős a kapcsolatunk hogy ezt kibírja. :S

Nem érzem azt, hogy képes vagyok 2 hónapot várni arra, hogy akár csak 2-3 órát együtt lehessünk úgy hogy beszélgetni, intim percek vagy ilyesmi. :(

18L


2009. júl. 9. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
ha ezt érzed hogy te nem bírod ki akkor azért ilyen gyenge a kapcsolatotok. Nem a fiú melója miatt. Ha amúgy sem vagytok egymáshoz valók kiderülne, igy legalább hamarabb eldől hogy együtt tudtok e maradni. Neked kell alkalmazkodni. Ő melózik.
2009. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Épp 1 hete beszéltük meg hogy többet leszünk együtt, mert ha akarja meg tudja oldani, illetve eddig megtudta de most már nem. :(
2009. júl. 9. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

HIdd el ennnél még lesz sokkal rosszabb is. :D

Az hogy ő mégtöbbet dolgouik, azt jelenti hogy mégjobban szüksége lesz a támogadásodra.

Mi együtt lakunk a pasimmal ,de mivel néha váltottműszakba dolgozunk nem láttam öt vasárnap óta. Illetve de kedden aludt amikor én eljöttem. :)

Ha nem érzed azt hogy tudnál, illetve érdemes várnod rá, és amig sok a melo lerövöditeni az együttöltött időt.. hát akkor nem sok értelme van folytatni a kapcsolatotokat.

Légy vele őszinte mondd meg neki hogy szerinted ez probléma lesz köztetek.

Ha tényleg nagy a szerelm megoldjátok majd, hidd el. Ha meg nem akkor el kell engedni.

2009. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem értek egyet az eddig előttem szólóval. A pénznél fontosabbak az érzelmek! Főleg ha meg is beszéltétek egymással, hogy ezentúl többet lesztek együtt.


Üljetek le, beszéljétek ezt meg és ha nem hajlandó több időt szánni rád, akkor gondolkozz el azon, hogy befejezed a kapcsolatot.

2009. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
ha nem akarja megoldani, akkor a kapcsolatot sem akarja igazán, gondolj bele vannak katonák akik hónapokig távol vannak a feleségeiktől vagy élettársuktól és mégis működik.
2009. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hétvégenként nem pénzért fog dolgozni.. vagyis azért.. de ez így hosszú.. a lényeg az hogyha a főnöke nem dönt másként akkor hétvégenként el kell mennie hozzá dolgozni maszekba...
2009. júl. 9. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
dolgoz te is. és egyből eltelik az idő
2009. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem ne add fel!

Én ugyan ebbena cipőben járok sőt az enyém még rosszabb is!

Én vidéken lakom a párom Pesten!Egy munkahelyen melozunk, csak én jóval kevesebbet!Igy csak akkor látjuk egymást ha dolgozunk, akkor persze a 24 órából elég sokat vagyunk együtt,van mikor kettesben is!Semmivel nem lett gyengébb a kapcsolatunk ettől,mivel tudjuk hogy a kényszer nagy úr!

2009. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

14:24-es:


Itt nem katonaságról van szó, egyszerűen csak dolgozik a srác. Nem szabad hagyni, hogy a munka tönkretegyen egy kapcsolatot. Egyszerűen azt kell mondani, hogy nem.


Ennyi.


Én férfi vagyok egyébként, de soha nem tennék ilyet a barátnőmmel.

2009. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

14 28-as vagyok!

És persze ha ezt túlélitek akkor a késöbbi akadályok is könnyebben fognak menni!

2009. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!