Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körömlakk kérdése:

Miért álmodok mással?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok 2,5 éve kapcsolatban vagyok elég jol megvagyunk....a legjobb barátnőmnek januárban volt a diplomaosztoja és engem is meghivott.Van neki egy bátyja elég rég óta ismerjük egymást de igazán sose beszéltünk csak ilyen köszönés szinten.A diplomaoszto utáni ebédnél egymással szemben ültünk és elég sokat beszélgettünk hülyültünk nevetgéltünk.egyébként van neki is barátnője 1 éve.nos a diplomaoszto ota szinte minden hétvégén mikor bulizni mentek mindig mondta a hugának(a legjobb barátnömnek) hogy hivjon engem is hozzájuk....ami elég fura volt nekem néha olyan érzést kelt bennem mintha tetszenék neki de másrészről pedig látom hszereti a barátnöjét...az a nagy gondom hogy azota szinte folyamatosan vele álmodom mégpedig ilyen erotikusabb jellegű álmok...CSAK VELE.pedig amugy nem az esetem.és nagyon felkavar mert ilyenkor akaratlanul is az álmokon jár az eszem hogy mitöl lehet ez...??
2012. júl. 1. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű kombinatorika. Mivel szimpatikus a pasi, és a jelek szerint te is neki ezért az agyad már szexuálisan össze is hozott vele :D


Megesik az ilyen.

2012. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus Te már tudod, hogy szakítasz, tőlünk megerősítést vársz, hogy ne legyen akkora lelkiismeret furdalásod.
2012. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs szakítani.....
2012. júl. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!