Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mással?

Figyelt kérdés

8hónapja boldog kapcsolatba vagyok, mindketten szeretjük egymást.

Mégis.

az elmúlt 2 hónapba többször álmodtam azt,hogy megcsalom. volt h nagyon élveztem, de volt h bűntudatom volt utána (még álmomba)

Mindig ugyanazzal az illetővel.

róla tudni kell, h kb egy éve próbálkozott nálam, de én akkor szakítottam a volt barátommal, így nem akartam semmi komolyat. de sokat lógtunk együtt. egyszer kicsit mindketten ittunk(buli volt) és smároltunk:\ én élveztem, de nem akartam vele járni.

ennyi. azóta is nagyon jó haverok vagyunk, és a párom is jóba van vele.

most viszont más kicsit zavar h miért álmodok ilyet

ugyanazzal a személlyel többször:\



jelent ez valamit?:S


köszönöm a válaszokat előre is.



18L


2010. dec. 2. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen , terhes vagy .
2010. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érzel valamit iránta? Őszintén! nem kell ide leírni, csak gondold végig.
2010. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.:köszönöm h legalább írtál pár szót, mégha nem is értelmes -.- :)


2.leírom,mert nem érzek semmit iránta ( a haver iránt) csak nagyon jóba vagyunk, és bírom. ő olyan dilis, idétlen, mindig ő dobja fel az ember hangulatát. de az is ami köztünk volt már egy éve volt. lehetséges h azért, mert mostanába beszéltünk erről?

2010. dec. 2. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés esetben jelenti az álom a megálmodott dolgot (tehát hogy pl. a való életben is megtennéd). Úgy tudom, megcsalással álmodni többnyire bűntudatot jelent, még ha nem is feltétlenül párkapcsolati téren. Nálam ez beigazolódott már néhányszor.
2010. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, lehetett azért ,mert nemrégiben volt téma. az álmokban általában az adott nap eseményei tűnnek fel, legalábbis magamnál ezt vettem észre.
2010. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!