Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok velem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, a visszafogottabb fajtából, aki nem bulizza szét az agyát stb. Meg nem szólogatok be minden második szembejövő embernek, mint a 'szupermenő' csajok... Szóval, ti járnátok egy ilyen 'visszafogottabb' lánnyal, vagy nem? (Ez csak egy elméleti kérdés.)

(Értelmes válaszokat szeretnék. Előre is köszi.)


2012. jún. 30. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ennyiből ezt egyáltalán nem lehet leszűrni.

az elméleted szerint csak kétféle csaj van: visszafogottabb és a nem visszafogott.

lehet visszafogott a csaj, de lehet van ezeregy rossz tulajdonsága (és még ronda is).

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerencséd kisanyám, hogy nem szólsz be mikor velem szemben jössz mert csattanna a lángos!

14 évesen masztizgass csak esténkén az ágyikódban aztán bújj a macidhoz és szunya.

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mivel ebbola ekrdesbol latszik,hogy igazabol kegyetlenul buta vagy:(
2012. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

20:54-eske a te lekezelő stílusodról emlékművet lehetne felavatni.


Kérdező:nem tudom,talán ha 14 körül lennék valószínű tetszenél,de az infó kevés rólad.


25F

2012. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
yíz
2012. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
khömm akarom mondani 20:56-oska :D
2012. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah, ha 1-2 évvel idősebb lennél:)
2012. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már bocs, de szerintem nem csak két féle ember létezik (azért tettem idézőjelbe), mert az emberek nagyon sokfélék (ezt már kb. az oviban megtanultuk), és nem vagyok síkhülye, direkt odaírtam, hogy elméleti kérdés, mert igazából arra voltam kíváncsi, vannak-e olyan fiúk, akiket ezek nem zavarnak (ezt azért nem tudhattam, mert az én osztálytársaim nagyon a bulizós csajokra nyomulnak, viszont ha ezt beleírom a kérdésbe, akkor nem tudom meg belőle azt a többi dolgot, amire kíváncsi voltam).

2012. jún. 30. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nem mondtál semmi olyat ami miatt ne járnék, szóval akár :D
2012. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a külsőd,egyáltalán nem zavarna
2012. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!