Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan barátnőt aki ezt "elviseli"? 15-18ig lányok. Ti ezek ismeretében járnátok velem?

Figyelt kérdés

Szóval:


17 éves fiú vagyok. Elég stresszes életet élek, anyám miatt (hosszú történet, de a lényeg annyi, hogy nem beszélünk egymással, és teljesen kikészített lelkileg, mondjuk úgy terrorizált lelkileg, nincs rá jobb szó)

Ebből kifolyólag nagyon zárkózott vagyok, nem járok diszkóba stb. inkább a gép előtt ülök, vannak haverjaim, de velük sem járok el szórakozni.

Ha a lányok meghallják, hogy nincs barátnőm, furcsállják, szerintük kedves, aranyos, megértő, és vagány srác vagyok, de az önbizalmam gyakorlatilag 0, így nem is merek próbálkozni senkinél, mert tudom, hogy a legtöbb lány szeret diszkózni stb. én meg inkább közös kettesben programok híve vagyok. Akár egy séta, film stb.


Tehát a kérdés: ezek ismeretében járnál velem? Zavar, ha egy srác ilyen?


Légyszi kultúrált válaszokat! Köszi


17/F


2010. márc. 21. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem akadály, szerintem egy csomó lány nem bírja, ha a csávója diszkós meg ilyen nagyon bulizós... legalábbis én nem bírnám elviselni, hogy minen hétvégén otthon üljek idegeskedve, mert tudom, hogy a barátom valahol piál meg idegen lányokkal van...

nyugodtan próbálkozhatsz szerintem :D

2010. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány van aki nem szeret diszkózni, és még többen vannak, akik alig tudják rábeszélni a fiújukat, hogy menjenek sétálni. Nincs veled semmi baj, csak légy nyitott és kezdeményezz!
2010. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
engem zavar :S én nem járnék veled.. nem birnám
2010. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki hogy végre lenne egy értelmes fiú a közelemben, a sok diszkó patkány helyett.. Nekem alapból ilyen igényeim vannak, mint neked szóval engem egyáltalán nem zavarna, sőt..

Kisebb beülős helyekre azért elmehetsz haverokkal ha jól esik. Ne hogy már emiatt ne legyen önbizalmad! Lányok mondják vagy éreztetik, hogy jó pasi vagy akkor elhiheted.

18/l

2010. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
16L voltam
2010. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek diszkózni, és ugyanúgy vagyok ahogyan te.. szóval én járnék veled! :)

15L

2010. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nem akadály. nem zavarna.

és az önbizalmadon javítani kellene... meg nekem is... szerintem sokan vagyunk ezzel így... az én önbizalmam is 0... egyszer megérdezték, hogy mi az amit ha lenne rá lehetőségem se változtatnék me gmagamon, amire én kb. egy 15perces gondolkodás után válaszoltam, hogy a szemem(sokak szerint szép szemem van) de aztán ezt is visszavontam, mert a színét annak is megváltoztatnám, ha lehetne..

2010. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Haverokkal be szoktunk ülni ide-oda, de a diszkózást hagyom ki, valahogy nem vonzz a sok részeg pi.sa ...

Köszi az eddigi válaszokat, várom továbbra is, akár pozitív akár negatív :) És légyszi kort is írjatok mellé

2010. márc. 21. 21:14
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok csak lányba. Mondjuk az önbizalmam több mint 0, de nem 100 :D Én simán járnék veled, nekem tetszene hogy nem vagy az a diszkós fajta.
2010. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

hy

engem ez egyáltalán nem zavar egy srácban, sőt a 2. fele + pont.... :-)) én se járok diszkóba, és a filmnézés, sétálás sokkal jobb egy randira

2010. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!