Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan barátnőt aki ezt "elviseli"? 15-18ig lányok. Ti ezek ismeretében járnátok velem?

Figyelt kérdés

Szóval:


17 éves fiú vagyok. Elég stresszes életet élek, anyám miatt (hosszú történet, de a lényeg annyi, hogy nem beszélünk egymással, és teljesen kikészített lelkileg, mondjuk úgy terrorizált lelkileg, nincs rá jobb szó)

Ebből kifolyólag nagyon zárkózott vagyok, nem járok diszkóba stb. inkább a gép előtt ülök, vannak haverjaim, de velük sem járok el szórakozni.

Ha a lányok meghallják, hogy nincs barátnőm, furcsállják, szerintük kedves, aranyos, megértő, és vagány srác vagyok, de az önbizalmam gyakorlatilag 0, így nem is merek próbálkozni senkinél, mert tudom, hogy a legtöbb lány szeret diszkózni stb. én meg inkább közös kettesben programok híve vagyok. Akár egy séta, film stb.


Tehát a kérdés: ezek ismeretében járnál velem? Zavar, ha egy srác ilyen?


Légyszi kultúrált válaszokat! Köszi


17/F


2010. márc. 21. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavarna, nekem pörfikt.:)

17/L

2010. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én szemszögemből nézve,amit leírtál,sokkal inkább előny lenne,mint hátrány. :)

Ezen infók ismeretében mindenképpen megpróbálnék veled megismerkedni. Persze vannak egyéb befolyásoló tényezők. Ha azok is passzolnának,semmi akadálya sem lenne hogy járjak veled :)

Ne hagyd hogy tönkre tegyen anyukád. Légy kitartó,erős,közvetlen,nyílt és bátor! :)

15/lány

2010. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálom leküzdeni ezt az önbizalomhiányt :)


Csak az a baj, hogy felénk, aki nem jár diszkóba, meg nem egy tapló f.sz, az már a lányokat nem is érdekli.

2010. márc. 21. 22:03
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Pasi vagy, ezért legyen egy kis önbizalmad. Különösebben nem zavarna, de idegesítő hogyha sajnáltatja magát valaki...
2010. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

számomra tökéletes lennél, én is ilyen vagyok... szívesen összejönnék veled, ha másban is passzolnánk.

16/l

2010. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Hm megértelek teljes mértékben én se vagyok túl jó visszonyban anyámmal. Önbizalom hiányos vagyok. Én 2 havonta egyszer járok kb buliba akkor is házi buli. 16L
2010. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

sztem nincs veled baj :D jó a felfogásod. írj privit és dumálhatnánk. esetleg az msn címed is megírhatnád és akkor jobban tudnánk dumálni :D

18/L

2010. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez így tetszik, csak kicsit fiatal vagy. :)
2010. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy csak diszkós cicák vannak arra fele. Magányos típusokat keress, aki így gondolkodik, mint te. Biztos, hogy van, csak nehéz rájuk akadni, pont azért mert nem kirívó a stílusuk..
2010. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

23:21: Megírod az MSN címed? :)

09:39: Akik meg nekem nem passzolnak, nem tudom hol kell keresni :)

2010. márc. 22. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!