Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Ti járnátok egy ilyen pasival? A bulira velem ment, mint potenciális jelölttel, de aztán más csajjal is elvolt.

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem akarok maradi lenni, meg ilyenek, de ha valamit komolyan gondolt, akkor miért fogdosta másik lány hasát, amikor beszélgettek, meg táncolt " úgy " másik csajjal? Nekem egyértelműen úgy jött le, meg mondta is, hogy ismerkedni akar.. de nekem kicsit rosszulesett, hogy több vasat tart a tűzben.


leosztást nem kérek, de én most nem élvezni akarom az életet, hanem valami komolyabbat..


2011. jan. 1. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd! Az ilyen pasikra nem érdemes az időt vesztegetni, ha tényleg valami komolyabbat szeretnél. Keress mást. Én tuti azt tenném a helyedbe:)
2011. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress más pasit, ha valaki így viselkedik előtted, képzelheted, hogy mit csinál amikor nem vagy ott..
2011. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is.. a francba is, jobbat érdemlek :) és hiszem, hogy lesz jobb :)
2011. jan. 1. 15:37
 4/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Elég bunkó ha ilyet tesz veled....mintha semmibe venné az érzéseidet:(

Komolyan is lehet élvezni az életet, nem csak kalandok árán:) Biztosan találsz olyat, aki hozzád illik.

2011. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor nem vagytok / voltatok kapcsolatban. Akkor mire fel a sírás?
2011. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem voltunk, de akkor is.. velem ismerkedett. Mindegy is.. látom, hogy nem volt komoly pasi.
2011. jan. 1. 15:53
 7/10 A kérdező kommentje:
De együtt mentünk..
2011. jan. 1. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
hmmm szoptad
2011. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem....amíg nem vagytok együtt...addig jogában áll ezt csinálni. ha neked ez nem tetszik, egyszerűen mellőzd a srácot. ilyen egyszerű
2011. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
persze, mellőzöm is.. mondjuk, ha én valakit kiszemelek, akkor nekem az a valaki kell, nincs közben még 5 másik..
2011. jan. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!