Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kisebb feltűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kisebb feltűnés nélkül a fiúkkal összejönni?

Figyelt kérdés

Még tapasztalatlan vagyok,ebben a témában,nem azért mert még "annyiradeannyira" kicsi vagyok,hanem sosem kellettem senkinek,mert szemüveges vagyok,kicsit sovány(már nem annyira)és jó ideig lúzernek számitottam azért,ami vagyok.


Nekem nem kell azt mondjátok,hogy adjam mindig önmagam,mert én mindig önmagam adom,és attól félek,az nem tetszik a fiúknak.


Sose sikerült járnom senkivel,mert egyszer amikor még tényleg kicsi,és éretlen voltam,az egyik barátom közölte velem (a legjobb barátján keresztül) hogy bejövök neki,és hogy akarok-e vele járni.Persze nem volt a válasz.Aztán később egy másik oszt. társam akart járni velem,de úgy hogy kijelentette,hogy bejövök neki,és már hazafelé kénytelen voltam kézemfogva vele menni,mikor nem is akartam,de nem tudtam lerázni.Azt hiszem azután nem érdekeltem tényleg senkit.


Szóval,arról lenne szó,hogy hogy lehetne kezdeményezni egy "közeli barátságot"? Most fogok menni táborba és szeretnék végre valakit.Nem kell leribancozni,meg elhordani mindennek,mert én ilyesmik után kérdezek. Én egyáltalán nem szexre hajtok,mint egyes 13-14 éves kis csicskák itt,hanem legalább a szerelem apró töredékére :( sose voltam szerelmes,mert nem volt alkalmam rá,és akiknél próbálkoztam,sose kaptam pozitiv visszajelzést tőlük.


Bocsi a regényért :S


2009. júl. 8. 21:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
légyszi,megmagyarázza valaki hogy kell szemezni? :))
2009. júl. 11. 13:42
 22/22 anonim válasza:

Szemezni nem kell "megtanulni" és nincsennek szabályai! :) Ránézel, és egy idő után (ha csak nem teljesen reménytelen a dolog de ilyen nincs) visszanéz rád, és akkor mehet :) nézel rá egy másodpercig, lesütöd a szemed (ezalatt ő szemügyre vesz) aztán elnézel valahova, aztán megint rá... Aztán lehet rámosolyogni (kacsintani neeee :D:D). Néha odajön a bátrabbja néha nem, akkor egy idő után mosolyogj a szemébe állj fel és sétálj el valahova (persze hogy ha még ugyanazon a helyen maradtok pl táborban egyik szobábol a folyosora v mittomén) ha merész vagy tehetsz egy ilyen "arra utaló mozdulatot a szemeddel, hogy jöjjön utánnad", bár én ezt nem merném :D:D

Szóval ez nem egy olyan dolog aminek szabályai vannak, hanem egy "könnyed játék" v mittomén :D


14/L (ex-szemüveges:D)

2010. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!