Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kisebb feltűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kisebb feltűnés nélkül a fiúkkal összejönni?

Figyelt kérdés

Még tapasztalatlan vagyok,ebben a témában,nem azért mert még "annyiradeannyira" kicsi vagyok,hanem sosem kellettem senkinek,mert szemüveges vagyok,kicsit sovány(már nem annyira)és jó ideig lúzernek számitottam azért,ami vagyok.


Nekem nem kell azt mondjátok,hogy adjam mindig önmagam,mert én mindig önmagam adom,és attól félek,az nem tetszik a fiúknak.


Sose sikerült járnom senkivel,mert egyszer amikor még tényleg kicsi,és éretlen voltam,az egyik barátom közölte velem (a legjobb barátján keresztül) hogy bejövök neki,és hogy akarok-e vele járni.Persze nem volt a válasz.Aztán később egy másik oszt. társam akart járni velem,de úgy hogy kijelentette,hogy bejövök neki,és már hazafelé kénytelen voltam kézemfogva vele menni,mikor nem is akartam,de nem tudtam lerázni.Azt hiszem azután nem érdekeltem tényleg senkit.


Szóval,arról lenne szó,hogy hogy lehetne kezdeményezni egy "közeli barátságot"? Most fogok menni táborba és szeretnék végre valakit.Nem kell leribancozni,meg elhordani mindennek,mert én ilyesmik után kérdezek. Én egyáltalán nem szexre hajtok,mint egyes 13-14 éves kis csicskák itt,hanem legalább a szerelem apró töredékére :( sose voltam szerelmes,mert nem volt alkalmam rá,és akiknél próbálkoztam,sose kaptam pozitiv visszajelzést tőlük.


Bocsi a regényért :S


2009. júl. 8. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2009. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Először is: Hány éves vagy? Már nem azért, de ezt fontos tudni. Mást mondanék egy 30 évesnek meg mást egy 15 évesnek.
2009. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Na épp azért nem mondtam meg,mert ilyenkor általában azzal jönnek a felnőttek,hogy nem ezen kéne járjon az eszem,meg nem neked való,stb dtb és nem a kérdésre válaszolnak.Az az érdekes még,hogy 10-11 éves kiscsajok már 10000-rel "pasiznak",és nekem meg sehogy se jön össze.


Ha nem fogtok lehordani,14 vagyok.

2009. júl. 8. 21:21
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kezdeményezni.Itt beszélgetésre, segítség kérésre gondolok.Nekem sem volt könnyű a sulis élet. Én is szemüveges vagyok, de mégis megtaláltam a párom.Nézz a külső mögé. Ha valakinek nem jössz be ne bánd, mert biztos van akinek te bejössz csak ő is úgy van vele nem mer lépni.
2009. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én szeretek úgy beszélgetni,ha nem hülyülésről van szó,hanem komolyan,és normálisan,esetleg őszintén,de mindig van valami,ami miatt a kenceficés lányok a jobban.
2009. júl. 8. 21:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Az hogy szemüveges vagy, nem baj. Ha téged zavar, van kontaktlencse. De nekem pl kifejezetten tetszenek a szemüveges lányok: nagyon jó, divatos keretek vannak, és valahogy komolyabbá teszik a viselőjét. Kár, hogy ez csak látszat - mármint az hogy komolyabbá teszik.


Mit értesz az alatt hogy kisebb feltűnés nélkül?

Táborban jó ismerkedni. Nem tudom milyen táborba mész, de ha olyanba ahova sok különböző helyről érkeznek, kicsi a valószínűsége hogy megtapasztald a szerelmet. Kivéve, ha olyannal jössz össze aki közel lakik hozzád.


Ha normális fiúval akarsz ismerkedni, először nézd ki magadnak. Nézd meg, miket csinál,hogyan viselkedik, esetleg milyen barátai vannak. Ezekből sok mindenre rá lehet jönni. Aztán, ha megtetszik, egyszerűen menj oda hozzá, köszönj, mutatkozz be. Beszélgessetek kicsit. Aztán ezután majd alakulnak a dolgok maguktól is.


16/F

2009. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen,az oké,hogy odamegyek,bemutatkozok meg ezek,de attól félek,hogy hülyének néz,és én amúgy is nagyon könnyen zavarba jövök,vagy elpirulok egy picit,ami nagyon is látszik a fehér bőrömön :S mondjuk nem is akarok lebarnulni. Am,ez speciel olyan tábor,ahol szinte mindenki ugyanabból a megyéből van.Akaratom ellenére is sokat álmodozok,és remélek,hogy összejövök valakivel végre,de "Ha nem remélsz sok jót,nem csalódhatsz". :S szóval azért kellene segitség,hogy milyen tippek,trükkök vannak,hogy ne legyek nyomulós,meg hogy ne tűnjön fel annyira,hogy kezdeményezni akarok.
2009. júl. 8. 21:43
 8/22 anonim ***** válasza:
Add magad! - Oké, közhely. Meg írtad is, hogy sokan mondták már. De ez az igazság, nincs értelme trükközni, mert a végtelenségig úgysem tudod csinálni és úgyis rájön milyen vagy. Attól meg ne félj hogy ciki, mert nem az. Sőt, az a valaki örülni fog, hogy épp őt szemelted ki.
2009. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
vagy éppen elkeseredni,hogy egy olyan mint én,pont őt szemeltem ki :(
2009. júl. 8. 22:09
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez örök dilemma fiúknál is hogy hogy kezdeményezzünk.. minden kezdet nehéz de próbálj pozitívabb lenni magaddal szemben mert így tényleg nem lesz sok esélyed. De ez már egy jó gondolat hogy kezdeményezni akarsz és nem várod meg hogy majdcsak történik valami. Amúgy szerintem a férfitársaim már örülnek neki ha nem nekik kell a nők után "szaladgálni" és egy lány szólítja meg őket. Csak találd meg a megfelelőt
2009. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!