Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kisebb feltűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kisebb feltűnés nélkül a fiúkkal összejönni?

Figyelt kérdés

Még tapasztalatlan vagyok,ebben a témában,nem azért mert még "annyiradeannyira" kicsi vagyok,hanem sosem kellettem senkinek,mert szemüveges vagyok,kicsit sovány(már nem annyira)és jó ideig lúzernek számitottam azért,ami vagyok.


Nekem nem kell azt mondjátok,hogy adjam mindig önmagam,mert én mindig önmagam adom,és attól félek,az nem tetszik a fiúknak.


Sose sikerült járnom senkivel,mert egyszer amikor még tényleg kicsi,és éretlen voltam,az egyik barátom közölte velem (a legjobb barátján keresztül) hogy bejövök neki,és hogy akarok-e vele járni.Persze nem volt a válasz.Aztán később egy másik oszt. társam akart járni velem,de úgy hogy kijelentette,hogy bejövök neki,és már hazafelé kénytelen voltam kézemfogva vele menni,mikor nem is akartam,de nem tudtam lerázni.Azt hiszem azután nem érdekeltem tényleg senkit.


Szóval,arról lenne szó,hogy hogy lehetne kezdeményezni egy "közeli barátságot"? Most fogok menni táborba és szeretnék végre valakit.Nem kell leribancozni,meg elhordani mindennek,mert én ilyesmik után kérdezek. Én egyáltalán nem szexre hajtok,mint egyes 13-14 éves kis csicskák itt,hanem legalább a szerelem apró töredékére :( sose voltam szerelmes,mert nem volt alkalmam rá,és akiknél próbálkoztam,sose kaptam pozitiv visszajelzést tőlük.


Bocsi a regényért :S


2009. júl. 8. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Először is 14 évesen már teljesen normális, hogy ezen jár az eszed és a szülők esetleg csak akkor mondják azt, hogy ne ezen járjon az eszed, ha éppen dühösek valami miatt.


A teljesen feltűnés mentes pasizás az tényleg az, hogy add magad és viselkedj természetesen. Beszélgessetek értelmesen, később majd újra keresi a társaságod. Jön majd az magától. De ha mégsem, nem kell elkeseredni! Tudom dühítő ilyet hallani, de tényleg igaz (főleg egy 14 évesnél), hogy még nem maradtál le semmiről. Ezt csak azért írom, mert vannak olyanok, akik a kezdeti kudarcélmények után gátlásossá válnak. A természetes viselkedés a legnyerőbb. Feltűnően viselkedni pedig felesleges és ciki is. Szóval csak add magad és legyél bátor!

2009. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

21:19


Miért, mitmondanál egy 30 évesnek? Aki ráadásul szűz?

30/f

2009. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

00:13!


21:19-es vagyok. A kérdés ez: "Hogy lehet kisebb feltűnés nélkül a fiúkkal összejönni?"

Te fiúkkal akarsz összejönni? Mert akkor nem mondok semmit.


Nah jó, gondolom nem. Ha 30 éves vagy és szűz, azt már komolyan kell venni. Először is tedd fel a kérdést magadnak, hogy miért? "Mit kellett volna máshogy tennem?"

A választ csak Te tudod.


Én csak tippelni tudok, ez alapján ennyit mondhatok:

Javaslom vegyél részt csoportterápiákon, ahol a kommunikációt fejlesztő gyakorlatokban veszel részt, ez segít leküzdeni a szorongást, a félelmet, amit valószínűleg akkor érzel ha lánnyal beszélsz.


Lehet hogy nem így van... nem ismerlek, nem tudom. Keress fel egy pszichológust. Segíteni fog.

2009. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

01:14

Az a baj hogy egy nő egyből megérzi a tapasztalatlanságot, ezt most általában gondolom nem csak szex esetén. Ha ismerkedek egy lánnyal egyből veszi a lapot hogy tapasztalatlan vagyok és gyorsan tovább áll. Így soha sem lessz senkim ha még csak az esélyt sem adják meg nekem hogy jobban megmutassam az igazi énem, ami talán vonzó lehet számukra.

Senki serandizna egy tapasztalatlan 31 férfivel.

2009. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne randizna? Van aki kifejezetten az ilyen tapasztalatlan férfiakat keresi, hogy "taníthassa" - számukra ez igazi csemege, izgató valami újat mutatni egy fiúnak. Ilyen lány van. Aki keress talál. Hajrá :)
2009. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
kissé eltértünk a tárgytól :)
2009. júl. 9. 11:08
 17/22 A kérdező kommentje:
amúgy azért mondtam,hogy elkeserednének,hogy pont őt választottam ki,mert a fiúknak nem tetszik a szemüveg,meg ált. az,hogy én nem a divat nagy hódolója vagyok,és a szines dolgokat sem hordom annyira...rock és dark keveréke vagyok.Persze nem "öltözök ki" mindig annyira,hanem mértékkel.Na,meg nem is festem magam...
2009. júl. 9. 11:24
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el,hogy te nem kellesz senkinek!Ilyen nincs!Próbáltad már a flörtölést? Tudod,szemezés,mosoly,egy kétértelmű megjegyzés és érezzék rajtad,hogy egy vidám lány vagy,akinek jó a társaságában lenni.Ez bevonza a pasikat!Kipróbált recept :))
2009. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azért nekem az is lejött, hogy egy picit el vagy csúszva a kence/ruha/kinézet vonalon. A pasik nem lányok. Lehet, hogy neked, meg a barátnőidnek herótotok van a kikent tipp-topp cicababáktól, de a pasiknak nincs. Lehet, hogy téged egy pasi viselkedése érdekel inkább, de a pasikat a kinézet is. Mások vagyunk, ránk nem érvényes, hogy "1 fokkal legyen szebb az ördögnél".

Tehát valamilyen szinten erre oda kell figyelned, egy pár megfelelően kiemelt cici (pl. push up 1 kis töméssel akár :P), egy jól álló nadrág, ami jobbnak mutatja a segged + 1 kis kence a pasiknál csodákra képes... sajnálom.

2009. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz. Ne várd meg, hogy a srác jöjjön oda hozzád. Nem kell rögtön lerohanni, hogy: Bejössz.Járunk? Hanem próbálj vele beszélgetni zenéről stb, keress közös pontokat az életetekben, ha nincs, akkor tárgytalan a srác. Eleinte kezdd a barátkozással, ne érezze, hogy nyomulsz, de azért legyél mindig a közelben..kerülj be a baráti társaságába..legyél az elsők között, akikkel mindent megbeszél. Ez az ismerkedés alapja. Aztán, ha jobban megismered, eldöntöd, hogy tényleg kell-e. A többi majd megy magától. Nekem eddig mindenkivel összejött, akivel akartam. De ha gondolod, írj privit és megpróbállak ellátni konkrét tanácsokkal=)

15/L

2009. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!