Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire biztonságos a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a netes ismerkedés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem adod meg neki a képedet, akkor soha nem fog megtalálni, mivel nem ismer fel, így az élő talinak az esélye 0.
2012. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy küldd el, hanem azt hogy kérjél képet, a kellemetlen meglepetések elkerülése végett, vagy hogy tudd mire számítsál:).


Az hogy ő kér-e, vagy hogy ha nem küldesz találkozik e veled, az már az ő dolga. Ha nem akarsz ne küldjél természetesen.

2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És az nem jó, hogy pontosan elmondom a találkozó napján, hogy milyen ruhába vagyok, Milyenre van megcsinalva a hajam?
2012. jún. 27. 09:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a netes ismerkedés nagyon előnytelen.

Tudom, hogy van olyan, akinek sikerül, de én neten többé nem próbálkozom.

Eddig háromszor próbálkoztam...mindegyik alkalommal kifogtam a legrosszabb partnereket.

Az első fogyatékos volt (nem gúnyból írom, komolyan az volt sajnos), a második szexmániás volt, a harmadik pedig tönkre tette az életemet. Na ezek után a netes ismerkedést hanyagolom.

Nem elszomorítani akarlak, mert nem kell mindenkinek így járnia mint nekem!


Inkább sok-sok sikert mindenhez, kívánom, hogy találd meg a párod neten vagy net nélkül!

Minden jót!

2012. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én itt gyk-n ismertem meg az első és a mostani második barátomat is. Már 5 hónapja együtt vagyunk a 200 km-es távolság ellenére is. Első tali előtt sokat beszélgettünk ráadásul mi már skypeon is kamoztunk így könnyen megismertük egymást, igaz nem túl forgalmas helyen talalkoztunk. Én még nem próbálkoztam máshol ismerkedni de nem vagyok rossz véleménnyel a netes ismerkedésről (:
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!