Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire biztonságos a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a netes ismerkedés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kérdezel ezalatt, én magam nem alkalmazok ilyet, de egyik ismerősöm igen. Én kérdeztem már ezt tőle, így nyilatkozott:


Az esetek többsége (80%-a) nem jön el személyes talira, de ebből valamennyi, már magában az ismerkedés közben hazudott, valami téren. (egyszer állítólag egy homokos fiúval chatelt)


Az én véleményem meg az, sose tudhatod ki van a gép előtt, de egy próbát megérhet, ha az nem zavar, hogy nem biztos hogy megjelenik talinál...

2012. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a valszod.
2012. jún. 26. 17:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a páromat online játékon ismertem meg. 2 hónap beszélgetés után 500km-t utazott értem és már több mint egy éve együtt vagyunk.


19/L

2012. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a páromat neten ismertem meg :D. Az, hogy nem tudhatod ki van a gép előtt, nagyon egyszerű letesztelni: nagyon forgalmas helyen kell találkozni, ahol elfuthatsz. Mi pl. Astoriánál találkoztunk. Lassan 3 éve együtt vagyunk.
2012. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

érdemes leegyeztetni néhány dolgot.

1; a bizalom kérdése miatt az első találkozás mindenképp nyilvános helyen történjen, olyan időszakban, amikor mások is vannak a környéken

2; ha valódi nevet nem is mondtok, de azért képet cseréljetek!

3; persze az a legjobb,ha tudjátok a másik valódi nevét. és akár be is jelölitek egymást facen.

/ha te vagy az első ismerős, akko lehet, hogy csak kamu név, és neked csinálta./


persze belefér az is, hogy unatkozol, van időd és akár ilyen előre pontosított dolgok nélkül is belevágsz, de akkor ne lepődj meg, ha nincs senki a megbeszélt helyen éjjel fél 2kor...

2012. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Mindenkinek.

Jó volt olvasni, hogy vannak ILYEN love storik is.

És köszönöm utolsó 3. Válaszoló, hogy segítettél, hogy mire figyeljék oda.

2012. jún. 26. 19:42
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, 5. Válaszoló.

Neked köszönöm az imént kiírtakat

2012. jún. 26. 19:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát hazug emberek sajnos mindig is lesznek. Való életben és a világhálón egyaránt (mivel való életbeli emberek vannak a neten is :P). Minél előbb kell találkozni, esetleg hanggal beszélni (Skype), képet, közösségi oldalon adatlapot cserélni, és akkor nagyjából ki vannak zárva a csalók.
2012. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én csak arcképet kaptam, a valóságban a leány a 80 centis lcdt kitakarta a kis popsijával. Persze nála találkoztunk. Ráadásul nem gyengén pszihó is volt a drága. Elég meleg egy este volt. Mondjuk a remek sztori miatt megérte. Kicsit újjá születtem, amikor kikeveredtem végül a karmaiból :).


Teljes alakos kép, nyilvános hely.

2012. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És mit csináljak, ha nem szeretném neki megmutatni a képemet.

Ne azért, mert hazudtam volna a kinézetemmel kapcsolatban.

Csak nem szeretném, hogy egy idegen nézegessen.

2012. jún. 27. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!