Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem megalázó, hogy a barátom elöttem csorgatja a nyálát más csjokra?

Figyelt kérdés
Utána meg közli, hogy hú de jó nő és hogy megdugná.(amm és anyukája szerint,ugye nem gondolom, hogy attól, hogy járunk, akkor ő nem nézegethet más csajokat)
2009. júl. 6. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez gáz.

Nézni lehet, valóban, attól még hogy "diétázik még megnézheti az étlapot", de normális keretek között.

Az és pasim is megnéz más lányokat az utcán, maximum azt mondja hogy ez ccsinos, és olyankor általában vitába szállunk, mert szerintem meg pont nem. :)

Lehet ez egy normális kapcsolatban elfogadható mértékű, de ez a demegcsinálnám hozzááláás gusztustalan.

Ha igy viselkedik, nem becsül meg téged egy kicsit sem.

2009. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Gusztustalan!!Ha az én pasim mondana ilyet,lekevernék neki egyet!

Mindenki megnézi a másik embereket,de azért ez durva!!!

Az én pasim is max annyit mondd,hogy csinos de utána hozzáteszi,hogy neki én vok a legcsinosabb!

2009. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, nem arról beszélek, hogy nem nézheti meg, de nem kell az orromalá dörgölni, HOGY...
2009. júl. 6. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:

pffff

De igen, ez megalázó!

Hát én ott hagynám rögtön helyben azt a pasit... Mi az, hogy olyanokat mond, hogy hogy megdugná:| jól felpofoznám, és kidobnám. Az anyukája sem semmi:D:D

2009. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha a pasid megnézi a jó csajokat,de az igen ahogy a kommentárjait intézi hozzá!egyszerűen gusztustalan!Én is megnézem a jó csajokat,barátnőm a pasikat de nem részletezzük ,hogy mit csinálnánk velük vagy hogyan dugnám.A pasid egy paraszt már bocs.
2009. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oks,h megnézi,de azért ez túlzásxD Csináld ezt te is pasikkal kapcsolatban,és kérdezd meg tőle,h neki h esik.. .
2009. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez kemény! így nyiltan kimonja neked, hogy: "hű, dugnám a csajt!"? durva

illetve eldöntheted, hogy nyitott kapcsolatban élsz vele, vagy nem. ha nem, akkor megmondhatod neki, hogy még egy ilyen, és éjjel lenyisszantod a golyóit egy ollóval :)

ha továbbra is csinálja, dobd ki

2009. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát a pasik már csak ilyenek :( sajna, az én barátom is mondott már ilyeneket, nagyon bedurcáztam, megfogadtam, ha még 1x ilyet mond, én lekeverek neki 1 akkorát, hogy megbánom :D am nem lehet, hogy kiprovokáltad tőle, h ezt mondja?
2009. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de. megaláézó. én helyből otthagynám. de ez csak az én drasztikusságom, mert én ezeket a dolgokat nemviselem el.
2009. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:)


Azért magában tarthatná.


A fickó egyszerűen csak bunkó.

És nem azért mondom, mert ítélkezni akarok, hanem mert az. :D


Sok sikert hozzá. :S

2009. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!