Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhatott volna korábban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott volna korábban? Vagy mire véljem ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
Párom és a haverja leveleztek. Haver legyen X párom Y. Megkérdezte X Y-t, hogy nem alkalmaz-e diákokat a cég ahol dolgozik. Irta neki Y, hogy nem ,mert sok volt a béna. Viszont erre a mondatra felkaptam a fejem. Y: "Viszont voltak tehetségesek is anno :P" X: "ja,de nem a munkában" Y: "az már mindegy ":D Ti mire gondolnátok? Szoktak hülyéskedni egymással viszont mesélte,hogy voltak náluk diáklányok. Bár nem tudom az "anno"-t mikorra értette, mi több mint 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.
2012. jún. 21. 08:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem a haver utalt rá, hanem a párom... Félreolvastad. Egyébként ismerem a munkatársait. Tudom, hogy a haverja sosem járt a munkahelyén...
2012. jún. 21. 09:08
 12/15 kiflitolvaj ***** válasza:

valaki eltűntette a hozzászólásom, úgyhogy ott van újra, a kifogásolható részeket *-gal helyettesítem.


Szerintem Te a betegesen féltékeny ***** ****** táborát erősíted. Ha már addig süllyedsz, hogy belenézel telefonba, mailbe, stb., akkor erről úgysem fogsz leállni és mindig lesz olyan, ami nem hagy majd nyugodni, míg egy szép napon lapátra tesz a párod, mert biztosíthatlak róla, hogy az ilyen magatartást senki sem viseli el túl sokáig.

2012. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyi,ha valaki leribiz valakit az nem biztos hogy ki is próbálta.Lehet a párod tudta milyenek a lányok és azért mondta,ez nem jelenti azt hogy le is feküdt valamelyikkel,elég ha hallott róla.Még mindig nem tűnik megcsalásnak.
2012. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kiflitolvaj ***** válasza:
-ott +itt
2012. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az viszont elképzelhető. Mesélte, hogy egyik munkatársának több csaj is megvolt onnan.. Lehetett köztük diák is, azt nem tudom. De akkor ő mesélte páromnak biztos onnan tudja.
2012. jún. 21. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!