Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok ilyen kijelentést tenne?

Figyelt kérdés
Vasárnap: "Szívem hétfőn nem tudunk találkozni mert Andrissal sörözünk, kedden meg azért nem mert Andrissal kártyázunk, szerdán meg Andrissal bulizunk." Csütörtök, péntek megint nem tudtunk találkozni, más okból kifolyólag,de akkor is neki volt dolga, amit már rég tudott.Régebben soha nem volt ilyen, vagyis persze elment a haverjaival ide-oda, de mióta megjelent ez az Andris éjjel-nappal vele van.(Ha valaki azt hinné, hogy biztos egy nő, annak mondom, hogy nem az mert ismerem a pasit.)
2010. jan. 26. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy nem lehetne-e sörözés közben kártyázni, a kettő nem zárja ki egymást. Illetve megkérdezném, hogy túl nagy áldozat lenne-e egy napot szabaddá tenni legalább a héten.
2010. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én bevállalnék egy olyan sms-t, ha őméltósága végre találkozni akar Veled, kedves Kérdező, hogy :"Hétfőn nem tudunk talizni, mert Julcsivalvásárolunk, kedden se tudunk talizni mert Julcsival kozmetikushoz megyünk, ja és szerdán sem, mert akkor Julcsi szülinapja lesz". Ha ebből nem ért, semmiből.

2010. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
természetesen "Julcsi" neve opcionális értelemszerűen:)
2010. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ejha, hát nem irigyellek :S Tulajdonképpen most ki neki a fontosabb, az a srác, vagy te? Jobb lenne ezt megbeszélnetek, mert nem lesz jó vége...
2010. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell neki válaszolni:

"Drágám, az én esti elfoglaltságom lényegesen egyszerűbb ezen a héten. Minden este 9-kor szex van, akár itt vagy, akár nem."

Menten lemondja majd a programokat, asszem. :D

2010. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki ilyet, hogy "holnap julcsival ezt csinálom, holnapután azt, azután meg amazt" Egy darabig hatott, utána kezdte az egészet előről. Ez a sexes jó, csak félek nem hinnél el :D
2010. jan. 26. 20:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, mond azt neki, hogy nem Julcsival, hanem gergővel csinálod mindezt!:)
2010. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
páromnak ha nagynéha olyankor akar programot csinálni,én meg inkább lennék vele,elég annyit mondani,hogy akkor ok,énmeg megyek csoporttársaimmal bulizni,rájuk nagyon féltékeny,rögtön nem is annyira fontos a programja,rámér:D
2010. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem nagyon rosszul esne, én ilyen vagyok, ha már kapcsolat akkor legyünk együtt minél többet. Ez már csak azért is bennem van ilyen erősen, mert külön városokban tanulunk, tehát csak hétvégéken, vizsgaidőszak alatt meg nyaranta tudunk együtt lenni. Az egy dolog, hogy nem ér rá 0-24 óráig, de nem igaz, hogy 1-2 órára nem tudtok összefutni. Én így gondolom. Én is szoktam a barátnőimmel találkozni (tipiukus csajos napok), de akkor másnap biztosan a kedvesemmel vagyok, vagy még este elmegyek hozzá is. Egyébként nekem az az érzésem, hogy a pasik ezt nem egészen így gondolják, mert a párom is eljátszotta ezt már egyszer, nagy összeveszés lett a vége, de legalább belátta, hogy igazam van. Mond el neki, hogy ez mennyire zavar téged, elhanyagoltnak érzed magad, szeretnél minél többet vele lenni stb (csak ne rámenősen).
2010. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Hát én nem biztos, hogy ragaszkodtam volna a férjemhez, ha így viselkedett volna valamikor! Ha egy barát miatt RÁD nincs ideje, akkor mit vársz tőle? Megváltozik? Nem hiszem.

Ne alkalmazkodj őhozzá! Próbáld ki mi történik, ha neked nem lesz időd rá. Ha semmi, akkor nincs értelme az ilyen kapcsolatnak.

2010. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!