Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves házasok vagyunk,3...

14 éves házasok vagyunk,3 gyermekünk van. Jó házasságban élünk (szex tuti, anyagi gondok ugye pedig mindenhol vannak). Férjem telójában sms-eket találtam, főleg bejövőket egy számról. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés
Tagadta, azt mondta ő sohasem ír vissza senkinek. Lekértem a részletes telót, kb 15x szerepelt a kimenőben egy hónapban. Azt mondta ő nem ismeri, de a buszon sok emberrel találkozik, lehet hogy őt is látta már.Felhívtam, csaj vette fel, taliztam is vele.Azt m a férjem akart vele találkozni. Na persze. A párom azt mondta 16 év után neki higgyek.Sztem a csaj akart ráakaszkodni, hiszen a párom buszsofőr és azon a buszon utazik néha...Bizonyíték kellene, mert a páromnak a teló nem bizonyíték. Hogyan szerezhetnék róla "láthatólag" tudomást hogy mi is van? A telefonról azóta megszűntek a dolgok.Egy nap megmutattam neki amikor felszállt a buszra.
2010. szept. 24. 11:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Mi a célod? Megszerzed a bombabiztos bizonyítékot, aztán hátradőlsz, hogy na, ezt jól kinyomoztam! Megcsalt a szemét! Vagy válni?
2010. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs válni, imádom a férjemet, azt mondja ő is.Itt egy dologról volt szó leginkább, arról hogy hazudott-e arról hogy ismeri és tényleg beszélgettek. Elhiszem neki hogy nem történt semmi, a csaj is ezt mondta, csak hogy hazudott-e nekem mert azt nehezen tudnám megbocsájtani amikor százszor rákérdeztem.
2010. szept. 24. 11:50
 3/36 anonim ***** válasza:
21%
Csald meg te is, legalább megtudja milyen érzés.
2010. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor már alapban hazudott neked, hisz azt mondta, ő soha senkinek nem ír vissza ( bár kérdem én, egyáltalán minek adja meg a számát idegen nőcskéknek?nem?) - közben meg kiderűlt 15ször szerepel a száma kimenő üzenetek között... innentő jogos a bizonytalanságod vele szemben! Ha jól értem beszéltél a hölggyel, aki azt mondta, találkoztak volna - szóval nem valósúlt meg , ebből arra lehet következtetni. Azt meg nem isértem, mi az, hogy a párodnak a teló nem bizonyíték? - saját félrelépésére akar bizonyítékot? ez terelésnek tűnik. Nem hinném, hogy emiatt borítani kellene egy jól működő házasságot, de nem lesz egyszerű eltemetni magadban a kétségeket.
2010. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Nekem már ott megbukott a férjed sztorija, hogy ő állítólag nem hívta a hölgyet, de számlán még is 15 kimenő volt. Itt sántít valami! Azért valljuk be, kevés férfi vallja be 16 év kényelmes házasság után, hogy megbotlott. A legtöbb mindhalálig tagadja. Viszont te ismered a férjed. Te tudod,hogy mennyire bízol benne. Adott már okot, hogy ne bízz? Ezt mérlegeld?
2010. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Sajnos a párod megcsalt, vagy arra készül...hazugság hazugság hátán. Ha nem ismeri, miért hivogatja? Ha hivogatja, beszélnek, találkoznak stb. Ha ez barátság, elmondta volna, ha több, akkor érthető a sunyizás. Könnyebb lenne, ha őszintén meg tudnátok beszélni, talán menthető a házasságotok.
2010. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha rajtakapom vele valahol akár beszélgetni is az a bizonyíték.De hogyan?
2010. szept. 24. 11:52
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy meg akart csalni. Minek ködösít, ha nem volt semmi? Ne dugd a fejed a homokba! Persze ez még nem is válóok hisz nem történt semmi. De figyelj oda, mert aki egyszer megtenné...
2010. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon naiv vagy...simán megcsalt vele,és ráadásul még neki áll feljebb...hát szerintem kezdj el gondolkozni,h mit is lépjél...
2010. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt ilyen félreértésem. A pasi buszsofőr volt, helyes normális ember. Sokan fenyegettek, ha a felesége megtudja,majd elválnak, miért akarom tönkre tenni a családot...stb..........de mit tud meg a feleség?

Tényleg beszélgettünk, telefonszámot is cseréltünk,beszéltünk is telón, de ennyiben ki is merült a dolog.Ha ő volt a sofőr akkor mindig beszéltünk, hiszen "barátok" voltunk, miért ne.Én nem akartam tőle semmit(Nős), ő se tőlem(senkim nem volt), egyszerűen csak nem mentünk el egymás mellett szó nélkül.

2010. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!