Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves házasok vagyunk,3...

14 éves házasok vagyunk,3 gyermekünk van. Jó házasságban élünk (szex tuti, anyagi gondok ugye pedig mindenhol vannak). Férjem telójában sms-eket találtam, főleg bejövőket egy számról. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés
Tagadta, azt mondta ő sohasem ír vissza senkinek. Lekértem a részletes telót, kb 15x szerepelt a kimenőben egy hónapban. Azt mondta ő nem ismeri, de a buszon sok emberrel találkozik, lehet hogy őt is látta már.Felhívtam, csaj vette fel, taliztam is vele.Azt m a férjem akart vele találkozni. Na persze. A párom azt mondta 16 év után neki higgyek.Sztem a csaj akart ráakaszkodni, hiszen a párom buszsofőr és azon a buszon utazik néha...Bizonyíték kellene, mert a páromnak a teló nem bizonyíték. Hogyan szerezhetnék róla "láthatólag" tudomást hogy mi is van? A telefonról azóta megszűntek a dolgok.Egy nap megmutattam neki amikor felszállt a buszra.
2010. szept. 24. 11:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egy házasságban egyéni barát ? Az én párom is beszélget nőkkel, chatel, de fel sem merül hogy megcsalna. Nyilván azért van velem mert szeret, ha meg nem szeret így is úgy is elmegy.Talán nem vagy biztos magadban hogy a pasi csak téged szeret ?
2010. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

A csaj ilyeneket írt,hogy:

-Ráhangolódtam,hogy tal-unk meg hogy mért nem akarsz velem találkozni.

-A csaj nem tudott mutatni SMS-t ,azt mondta hogy nincs meg már a telefonban.

2010. szept. 24. 16:29
 33/36 anonim ***** válasza:
Hátha ott volt leirva,hogy miért nem akarsz velem talizni,akkor egyértelmű,hogy a férjed nem ment bele.Ez jó,ugyhogy ne hergeld magad tovább.
2010. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
19%
Számomra a probléma ott kezdődik, hogy honnan vetted a bátorságot belekotorni a telefonjába? Netán a neki címzett leveleket is felbontod és beleturkálsz a zsebeibe is? Ma már semmiféle erkölcsi gátlás sincs senkiben, hogy tiszteletben tartsa a másik privát szféráját? Csak azzal ne gyertek, hogy nem lehet privát szférája ha megnősül! Én még életemben soha nem néztem bele a férjem telefonjába, nem olvastam el a neki címzett leveleket és még a zsebeibe se túrtam bele. Mégis mindent megbeszélünk, mindenről tudok, ő maga üríti ki a zsebeit mosás előtt. És fordítva is így van. Még nem csalt meg soha (20 év alatt), és ha egyszer meg akarja tenni, azt a legszigorúbb ellenőrzés és számonkérés mellett is megteheti, Azt hiszem ez nálunk válóok lenne, ha bármelyikünk is kutakodna a másik után. Szerintem ez szégyenletes és erkölcstelen.
2010. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33%
Egyet értek az utolsóval !!
2010. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszhoz csak annyit fűznék hozzá,hogy tény,hogy nem illik kutakodni más cuccában,de azért az ember élete párja csak a párja,és bizony,szégyenletesebb és erkölcstelenebb milliószor az,amit egy ilyen,,kutakodással"találni lehet...S olyankor merem állítani,első körön nem a kutakodó a hunyó.
2012. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!