Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves házasok vagyunk,3...

14 éves házasok vagyunk,3 gyermekünk van. Jó házasságban élünk (szex tuti, anyagi gondok ugye pedig mindenhol vannak). Férjem telójában sms-eket találtam, főleg bejövőket egy számról. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés
Tagadta, azt mondta ő sohasem ír vissza senkinek. Lekértem a részletes telót, kb 15x szerepelt a kimenőben egy hónapban. Azt mondta ő nem ismeri, de a buszon sok emberrel találkozik, lehet hogy őt is látta már.Felhívtam, csaj vette fel, taliztam is vele.Azt m a férjem akart vele találkozni. Na persze. A párom azt mondta 16 év után neki higgyek.Sztem a csaj akart ráakaszkodni, hiszen a párom buszsofőr és azon a buszon utazik néha...Bizonyíték kellene, mert a páromnak a teló nem bizonyíték. Hogyan szerezhetnék róla "láthatólag" tudomást hogy mi is van? A telefonról azóta megszűntek a dolgok.Egy nap megmutattam neki amikor felszállt a buszra.
2010. szept. 24. 11:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%
16 év és három gyerek a mérleg egyik serpenyőjében, megcsalás a másikban. itt nem érdemes tovább nyomozgatni, ülj le vele és beszéljetek világosan, őszintén. vallja be mi történt a másik hölggyel, te megbocsátod, ő nem csinál többet ilyet. viszont ha nem vallja be, te életed végéig kételkedni fogsz a hűségében és őszinteségében.
2010. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
12:01 vagyok megint,még annyit hogy én nem gondolnék egyből megcsalásra.Igaz a mi esetünkben is mindenki meg volt győzödve az ellenkezőjéről, de nem volt igaz!!!!!!
2010. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
100%
Figyelj, megcsalt e vagy csak meg akart egyre megy, gondolatban már meg tette, esetleg csak az alkalom hiányzott. Jogban úgy mondják ráutaló magatartást tett, ami annyi mintha megtette volna. Flörtölt. Szóval itt az ideje egy komoly beszélgetésnek, kérdezd meg hiányzik e neki valami a kapcsolatotokból, és őszintén mondja el ha bármi is bántja, vagy változtatni szeretne. Kérdezd meg hogy megér egy másik nővel egy fél óra annyit hogy egy ilyen hosszú kapcsolatot felrúgjon. És mondd meg hogy szereted, de ez a szerelem a bizalomra épül ami most picit megingott. Ahhoz hogy ne dőljön össze ketten kelletek, és neki kell kezdeni az őszinte beszéddel.
2010. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "meggyanúsított hölgy" - akkor is ez lenne a véleményed, ha a te férjed (jövendőbreli férjed ) is gyakran elbeszélgetne egy független hölggyel, telefonszámot cserénének, barátkoznának a te kizárásoddal? Nem hiszem! Lehet ismerkedni attól ,hogy valaki házas, de nem titokban, a másik előtt sunnyogva!
2010. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Igen itt a probléma a sunnyogás volt !!

A férfiak mások mint a nők, bennük van a vadász ösztön.

Viszont a másik dolog, hogy ha téged szeret tök mindegy hogy kivel flörtöl, játszik.

2010. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy mindenki mondja vannak "olyan" tapadós nők akik fel is ajánlják magukat a buszon.A párom is mondta.
2010. szept. 24. 12:13
 17/36 anonim ***** válasza:

Pasik! Mindent tagad, legalább egy fokkal hihetőbb sztorit kitalálna...

Meg!

2010. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan bizonyosodjak meg róla mégis? Megbeszéltük hogy lezárjuk az ügyet, de én nem tudom elfelejteni és a végére akarok járni mindenáron.
2010. szept. 24. 12:14
 19/36 anonim ***** válasza:

Mi nek akarsz megbizonyosdni? Nem elég neked és neki,ohgy most ezek után nem bizol benne eléggé? Beszéljétek át.. és lépjetek tovább. Ne akarj még bizonyítékot is tőle, miatt stb.. nem éri meg. Csak a biztos bizonytalansághoz vezet.. ami kétsegbeseésbe éso lyan döntések meghozatalába visz, melyke károska és visszavonhatalanok.

A kérdés az megbíztál benne és ő hazudott. nem túl nagyodt de megtette... ezekután nem bizol benne ok. Mi fontosabb a hazugságára bizonyítékot találni vagy elfogandi ,hogy hazusnbak nekünk megbocsátani és élni tovább

2010. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele ha mindenkinek ez a véleménye, de nagyon nehéz a gondolattal a fejemben tovább élni. Köszi
2010. szept. 24. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!