Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves házasok vagyunk,3...

14 éves házasok vagyunk,3 gyermekünk van. Jó házasságban élünk (szex tuti, anyagi gondok ugye pedig mindenhol vannak). Férjem telójában sms-eket találtam, főleg bejövőket egy számról. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés
Tagadta, azt mondta ő sohasem ír vissza senkinek. Lekértem a részletes telót, kb 15x szerepelt a kimenőben egy hónapban. Azt mondta ő nem ismeri, de a buszon sok emberrel találkozik, lehet hogy őt is látta már.Felhívtam, csaj vette fel, taliztam is vele.Azt m a férjem akart vele találkozni. Na persze. A párom azt mondta 16 év után neki higgyek.Sztem a csaj akart ráakaszkodni, hiszen a párom buszsofőr és azon a buszon utazik néha...Bizonyíték kellene, mert a páromnak a teló nem bizonyíték. Hogyan szerezhetnék róla "láthatólag" tudomást hogy mi is van? A telefonról azóta megszűntek a dolgok.Egy nap megmutattam neki amikor felszállt a buszra.
2010. szept. 24. 11:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Számomra még mindig nem derült ki, hogy a nő mit mondott.. Találkoztál vele személyesen. De csak mondott valamit, hogy személyesen randiztak-e, minek beszéltek telefonon... Jó ok hogy mondta hogy nem történt semmi, de valamit csak mondott, hogy miért hívták egymást ennyiszer. Ebből tudsz kiindulni.

Nekem is volt egy olyan esetem, hogy megismertem egy pasit, elhívott randizni, ahol is kiderült hogy nős 2 gyerekkel.. persze nem értettem hogy akkor mit akar tőlem. aztán beszélgettünk, elmondta a problémáit de én megmondtam hogy nem akarok tőle semmit. Ettől függetlenül még többször hívott, volt hogy segített nekem, de nem volt semmi. Aztán a felesége lefülelte, és felhívott, találkozott velem. neki is megmondtam hogy nem volt semmi. erre megkért, hogy többet ne álljak szóba a férjével, szereljem le. Mondtam rendben, ha ez neki jobb, de ettől még kettejük kapcsolata nem fog megjavulni, és fog más nőt keresni, velem legalább tényleg nincs semmi. De így is tettem, mire a nő valahogy lebukott hogy találkozott velem, és a pasi elköltözött. De én tényleg nem szóltam semmit. Aztán elmaradt a pasi, de ők valahogy kibékültek, évekkel később beszéltem munka ügyben a pasassal, és elmesélte. Szóval ennyi


A lényeg, hogy a nő szerintem nem fog neked hazudni.

2010. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Én blöffölnék,valamelyiküknek azt mondanám,hogy a másik mindent bevallott és ne tagadja tovább.Nekem volt hogy ez bejött és a másik megtört igy derült ki.Annál próbáld aki gyengébbnek tűnik,valószínű inkább a csajnál próbálkozz be.Mond,hogy a férjed elmondta,te megbocsátasz,de tartozik neked ő is annyival,hogy a szemdbe néz és elmondja.A lelkiismeretére hassál.
2010. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Figyelj és milyen szövegű sms-eket találtál ?
2010. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kérdd el a nőtől a neki küldött sms-eket. Bizonyítsa, amit állít...
2010. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy már a csajra kenje az egészet, hogy ráakaszkodik...és ezt te el is hiszed? Ha őt annyira hidegen hagyta és csak teher volt, minek válaszolt az smsekre? Naív vagy nagyon sajnos.
2010. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A férjed akarja neked megmondani, hogy mi a bizonyíték? Hát igen! Legjobb védekezés a támadás!

Már megvan a bizonyíték! Kapd el a grabancát!

2010. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

sziasztok,én három éve vagyok házasságban, es nallam is hasonló a helyzet, csak annyiban különbözik hogy a csaj hivogatja minden ok nelkül a férjemet.kollegák voltak.de meg a mai napig beszamol a csajszi a ferjemnek mi is van a melohelyen,engem idegesit,veszekedtünk is miatta.

Szerettem volna bizonyitékot is,de inkabb jobb nem tudni az igazat,ha nem tudom nem fáj,es ha a ferjem megis bele megy a jatekba,mert nem hagyja beken a kiscsaj,ö tudja mit kockáztat egy fél oráert.ha nem tudom nem faj,ugy vagyok vele,de ha megtudom akkor kezdjen uj életet a kis rámenös p....val!

2010. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik, hogy te nagyon szereted a férjed, (vagy csak a 3 gyerek miatt?) viszont komolyan foglakoztat, hogy rajtad kívül mással is "tuti-e a szex". A hazugság ténye itt szinte biztos, hogy nem kérdés, legalábbis abból amit leírtál egyértelmű. Azt kell eldöntened, hogy megbocsátod-e neki, hogy hazudott, vagy nem. Gondold még egyszer komolyan végig. Minden rendben van a kapcsolatotokkal? Ha egyszer megbotlott, vagy ha csak a megbotlás közelébe került és "felébredt", belátja hogy csak te kellesz neki akkor a korábbinál akár erősebb is lehet a kapcsolatotok. Ha arra jött rá viszont, hogy rajtad kívül létezik más NŐ is (nem barátként) akkor ennek a kapcsolatnak vége csak idő kérdése, és ha te nem teszed meg akkor majd ő lép ki ha talált mást.

Laci

2010. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

13:04 es vagyok,

annyit még hozzátennék hogy ha harc legyen harc.

öltözz csinosan,bobd be magad .és hidd el elöbb utobb féltékeny lesz.en azota miniszoknya itt sz ösz,csizma szépen csinosan felöltözök,es igen is tetszik hogy ha vegig megyek az utcan a férjemmel,majd meg örül ha megnéznek,probald ki,

es szerintem bevallik,tedd te is féltékennyé

2010. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyet értek Lacival. Aki szeret, annak meg sem fordul a fejében hogy mecsaljon vagy hazudjon neked, max ha fél mert mondjuk előtte is probléma volt az öszinteségéből. Ha meg megcsal ez azt jelenti hogy már nem jó neki veled és próbálkozik... Ha meg így van kár a látszatot fenntartani.
2010. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!