Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhatott volna korábban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott volna korábban? Vagy mire véljem ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
Párom és a haverja leveleztek. Haver legyen X párom Y. Megkérdezte X Y-t, hogy nem alkalmaz-e diákokat a cég ahol dolgozik. Irta neki Y, hogy nem ,mert sok volt a béna. Viszont erre a mondatra felkaptam a fejem. Y: "Viszont voltak tehetségesek is anno :P" X: "ja,de nem a munkában" Y: "az már mindegy ":D Ti mire gondolnátok? Szoktak hülyéskedni egymással viszont mesélte,hogy voltak náluk diáklányok. Bár nem tudom az "anno"-t mikorra értette, mi több mint 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.
2012. jún. 21. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1:a srácok már csak póénbol is szoktak magyarázni egymásnak!


2: lehet hogy volt egy két "tehetséges" diáklány de ez nem azt jelenti hogy a párodon mutaták volna be a tehetségüket!

2012. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az a megcsalós fajta, inkább szakít. Semmiképp nem akarok rákérdezni, igaz jogosan akadna ki ha megtudná, hogy beleolvastam a beszélgetésükbe, de ezt nem szeretném. Hogy tudhatnám meg mikor volt az az anno? Nem kérek megjegyzéseket, hogy miért olvastam el stb. Köszönöm.
2012. jún. 21. 08:51
 3/15 kiflitolvaj ***** válasza:
És miért olvasgatod a párod leveleit?
2012. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kiflitolvaj ***** válasza:
Szívesen:D
2012. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért, hogy legyen mit kérdezned. Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm.
2012. jún. 21. 08:55
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Sweet paranoia ...
2012. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Aki erre a párbeszédre gyanakodni kezd, meg megcsaláson rágódik, ismerjük be, beteg. Már csak az a kérdés, hogy ezt hajlandó-e elismerni. Szeretne kigyógyulni ebből, vagy elfogadja örök társnak a zöld szemű szörnyeteget.
2012. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne mond el neki hogy elolvastad.....probálj meg valami téma által felhozni a meló helyét ,milyen emberek dolgoznak ott stb...hátha mesél kicsit a múltról is...Én ezért nem olvasgatok már bele a levelezéseibe:P
2012. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért gondolsz egyből megcsalásra?Ez lehet simán poén is annak sem túl erős.

Ha bemegyek a férjem munkahelyére és nincs bent egyből azzal jönnek a kollegái hogy másik csajnál van,persze tudom hogy poén és fel sem veszem,sőt néha belemegyek én is a játékba és visszaszólogatok.

Egyébként simán kideritheted mikor volt az az annó,elég ha megtudod valahonnan mikor voltak ott a diáklányok.Ebből én nem gondolnék megcsalásra.

2012. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit. Csak a parod haverja utalt arra, hogy azok a lanyok tehetsegesek voltak, de parod nem. Lehet, hogy parod haverja bent jart a cegnel es latta, hogy a csajok nem eppen mindent takaro ruhaban voltak. Vagy ott a ceg elott latta oket, amint kelletik magukat. Vagy parod meselte neki, hogy szexi ruhaba voltak. Az, hogy megnezi a csajokat, abban meg nincs semmi. A pasik szeretnek arra utalni, hogy hany lany nezte meg oket, a fenekuket, mert olyan marha jo pasik. Az en parom is mondogatta elejebe, hogy hanyan megneztek a feneket, de mikor latta, hogy nem izgat a tema, nem mondta tobbet.

Hasonlo beszelgeteseket csajok is lefolytatnak egymas kozott...es akkor mi van?

2012. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!