Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra milyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tökéletes nő. És ezért is szép az élet. :)
2012. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A szex után átalakul egy sör-pizza vacsorává.
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hasonlítson a világnézete az enyémhez, legyen sok közös pontunk, legyen igényes, odaadó, önzetlen a párkapcsolaton belül, megértő, külsőre meg mind1 csak fogjon meg
2012. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: Legyen legalább annyira szép hogy vonzódjak hozzá.

Belső: Legyen hűséges, megértő, odaadó, igazságos, okos, igazmondó, ne követelőzőn, meggondolt, vidám, szelíd ugyanakkor ha kell vad is legyen, legyen minél több közös bennünk(világnézetek, hobbik, érdeklődési körök, stb...).

2012. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden a tökéletesség felé változik,de soha nem éri el azt!


Számomra a majdnem tökély:Legyen egyszerű,szeresse a természetes és egyszerű életet,legyenek hasonlóak a meglátásaink és egészében kellően hasonlítson rám,fogadjon el,szeressen,ha gondja van őszintén hozza a tudomásomra,szeressen velem lenni de néha adjon több szabadságot.Vonzódjon az igazsághoz,segítőkész,ne legyen rabszolga legyen benne egy kis lázadó oldal is.Ne akarjon rám erőszakolni semmit.


Húúúú de szerelmes lettem! :D :)

2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes nő?

De mit nevezünk valójában tökéletesnek? A makulátlant, vagy ami egyszerűen a legjobban tetszik? Mert az emberek nagyon különbözőek, lehet hogy valakinek pont az tetszik a másikban, hogy amolyan tökéletlen :)


Egyébként, elképzeltem egy nőt... 170 centi magas barna/fekete haj, mosolygós kerek finom vonású babaarc, nagyon erősen magával ragadó szemek, közepes méretű formás mellek, sportosan húsos testalkat (tehát nem bordák, de nem is kockahas, meg nem is 50 kilós hurkák a hason) tehát egy sportos csaj kb. 10-15 kiló felesleggel egyenletesen elosztva.

Belsőleg: mosolygós, aranyos, kedves, segítőkész, érdeklődő, természetszerető, kb. ennyi

de ez csak az én verzióm!

Valakinek minden nő tökéletes aki jól tud lovagolni... :)

2012. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ájron ***** válasza:
88%
nekem a tökéletes nő... Én vaginával. meg szép testtel természetesen. még inkább a felszín alatti énem.
2012. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19.22 én ilyen vagyok, csak kicsit inkább csontos, mint husis. (De van párom.)
2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!