Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesz a tökéletes barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz a tökéletes barátnő, mit szerettek fiúk? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy jófej, szép, nevetsz vele, nem unalmas,okos, kedves, szeret, foglalkozik veled.


Úgyértem, meg akarom lepni néha a barátomat, pl


Ha rosszul érzi magát veszek két doboz sört,megiszogatjuk és közben dumálgatunk, nevetégülunk.

Szerintem mégha nem is sör, de valami más dolog, amit szeretnek a fiúk, vagy ilyen apróságokra gondolok.


Pl. Minek örülnél,ha hogy állítana be hozzád a barátnőd,(azon kívül hogy meztelenül).


˝Egy szóval˝ Mik számotokra az ilyen kellemes meglepetések?

Jöhetnek hirtelen ötletek, de csak normálisak.;)


2011. nov. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
leszop
2011. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Azt mondják, hogy a kellemes meglepetés az, ha összeszarod magad. Meglepetés, mert beszarsz, kellemes, mert jó meleg :)
2011. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, meg az ilyen trágárságokon kívül :D
2011. nov. 28. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy van egy normálisabb kérdés és erre is jönnek a trollok.


Én speciel ha rosszul érzem magam magamba fordulok és ki nem állhatom ha ilyenkor bármit próbál csinálni a nőm. Ilyenkor a büszke férfi magány a nekem való.


Ha beállít, jöhet bármiben én örülök neki, pláne ha szexin van felöltözve.


Az a legjobb meglepi egyébként ha nem derül ki aznap semmi rossz meglepi, pl tilosban parkolt és elküldte a szerven a fenébe ding 50k-s bírság stb... :D

2011. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
troll a jo édes anyád! ne alkoss másrol véleményt csak az alapján h mit irtam. nem ismersz...
2011. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!