Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől jó barátnő egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó barátnő egy lány? Mitől tökéletes? Milyen legyen hogy a barátja teljesen elégedett legyen, imádja és ne salja meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy figyelmes, kedves vele. Mikor Vele van mosolyog, jókedvű. A humorérzék sem utolsó dolog. Ne nyomuljon nagyon rá, ne hívogassa egyfolytában. A srácnak is kell keresnie, ne mindig a lány keresse. Ne dugassa meg magát egyből az első héten, vagy talán hónapban. Adjon Neki szabadteret a haverjaival, és persze Ő is hagyjon a lánynak a barátnőivel.

Kb ennyit tudtam most hirtelen... :) ***

2008. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes barátnő nincs. Nincs semmi a földön, ami tökéletes lenne. Fontos a megértés, hogy mindent meg tudjatok beszélni, hogy számíthasson rád a másik fél, legyél házias, ne idegenkedj mondjuk a főzéstől (bár nem tom hány éves vagy) és fontos, hogy sokat tudjatok nevetni. Ja, és az egymás iránti tisztelet és őszinteség.
2008. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18éves vagyok,majdnem 2éve együtt...elsők voltunk egymásnak,és félek h majd kíváncsi lesz másra h milyen vele...azt szeretném ha örökre együtt maradhatnánk...és próbálnék megfelelni ha lehet:)
2008. szept. 23. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, Te... ettől ne félj, h kíváncsi, h milyen mással. Én is 18 vagyok, és Mi a barátommal 8hónapja járunk, de eszembe nem jutott, hogy arra gondoljak, hogy ki akarja próbálni mással... :D Miket ki nem találnak ezek a jányok :P :) És igaza van az előttem szólónak, hogy tökéletesség nincs. 2 éve Veled van, azért van veled, mert szeret Téged, és minden jó Veled. Nem kell itt problémákat csinálni, meg hogy tökéletes akarsz lenni, mert nem tudsz:) Mindenkinek vannak hibái, amiket ha nem tetszik a másik félnek, megosztja Vele. Ennyi :) ***
2008. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. Nálunk az a helyzet, hogy a férjem 40éves én 25. 4éve vagyunk együtt. Én attól féltem pl, hogy egy ilyen érett és komoly pasihoz túl gyerek vagyok. Na őt pont ez fogta meg bennem. Hogy tudok hülyéskedni, hogy tudok úgy viselkedni, mint egy komplett idióta, hogy megnevettetem bármilyen szar kedve van, és nem úgy állok hozzá, hogy most akkor tök komoly minden és semmi hülyéskedés. Múltkor azt mondta egész életében nem nevetett annyit, mint amióta velem van. Tehát amitől féltem végül is tök nagy előny lett:-) A másik meg, hogy leültem vele, és elmondtam neki, hogy én nem akarok ebben a kapcsolatban jópofáskodni. Nem akarok úgy élni, hogy ő azt mondja, amit szerinte hallani akarok, mert ha az igazat mondja akkor kiborulnék. Tisztáztuk, hogy mindent elmondunk a másiknak, és a felmerülő problémákat megpróbáljuk megbeszélni. Így tudom, hogy bízhatok benne, mert ha megkérdezem tőle, hogy eszébe jutott e az mióta velem van, hogy lefeküdjön egy másik nővel, akkor tudom, hogy az igazat mondja és nem azt amit "szerinte" hallani akarok. És tényleg az igazat mondja:-) Úgyhogy talán ez nálatok is működne. De szerintem az normális, ha eszébe jut milyen lehet egy másik nővel, főleg ha elsők vagytok egymásnak. De nem az a lényeg, hogy eszébe jut e, hanem, hogy ne tegye meg. És ezt te tudod befolyásolni azzal, hogy mondjuk a szex terén is tök nyíltak vagytok egymással,és elmondjátok a másiknak a legtitkosabb vágyaitokat is:-)
2008. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
voltak gondjaink,én túl féltékeny voltam,ez miért ír neked,az miért hív állandóan...ő is írogatott régen sok csajozós dumát lányoknak...és emiatt félek mindig h velem nem lesz neki elég...
2008. szept. 23. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
az a lényeg h szeretnék jó bnője lenni:) ne szenvedjen hiányt semmiben,szeressen minnél jobban:)
2008. szept. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!