Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lenne számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lenne számotokra a tökéletes barátnő. Akiért bármit megtennétek, hogy ne veszítsétek el?

Figyelt kérdés
minden téren kíváncsi vagyok, milyen lenne külsőre/belsőre/szexuális téren?
2012. jan. 13. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén tudjon szeretni ha én is szeretem, ennyi elég lenne.
2012. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
csatlakozom az elsőhöz, csak nincsenek ilyen lányok sajnos
2012. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Nincs olyan lány, akiért BÁRMIT megtennék...
2012. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést már több száz srácnak feltettem, de itt nem fognak válaszolni normálisan.

Amit a leggyakrabban hangzott el:

Legyen: kedves, aranyos, őszinte, tudjon szeretni, intelligens, de nem okosabb a pasinál, vagy nem okoskodó, tudjon sütni-főzni, lehetőleg 10ből 15-ös szinten, ne legyen pénzsóher, szóval vagy munkából szerezzen magának pénzt, vagy érje be azzal, hogy nincs, legyen jó alakja, közepesen nagy mell, ami kerek, és gömbölyű csípő, feszes kerek fenék, formás lábak, a haj-szem preferenciák változók, de összességében ápolt, csinos, nőies, mind viselkedésében, mind öltözetében, az ágyban egy szemérmetlen kva, és semmire nem mond nemet, lehet vele beszélgetni, a pasit előrébb tartja az egyéb dolgainál, de van saját élete, nem féltékenykedik, csak épp annyit, hogy a csávó úgy érezze, hogy fontos neki, ééés ööö....

ilyesmik.

Ez az általános, ezen kívül volt még egy-két extra kívánság, amit mókásnak gondoltam. :D Persze azt mondják, hogy "csak szeressen, meg szeresse a szexet", de kvára nem érik be annyival, egy tökéletes, foggal-körömmel küzdök érte barátnő a fentieket mind magába foglalja, plusz még az illető sajátos kívánságait.

Szerintem. :D De a fiúk megcáfolhatnak.

20L

2012. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen most van.

Az alap, hogy szeressük egymást nagyon oda-vissza, és hiába nem egy könnyű feladat, ennyi mégsem elég.

Belsőre jön még az ész, intelligencia (érzelmileg és logikailag is), kíváncsiság a világra, humorérzék (olyasmi, mint nekem, abszurd), segítőkészség, tettrekészség, ambíció, visszahúzódóság (ez dehülyén hangzik), nyugodtság.

Külsőre ideálom: magas, hosszú hullámos hajú, kb homokóra alkat, se sovány, se kövér, sportos.


De persze egy emberi lényt nem lehet ezzel a pár tulajdonsággal leírni teljesen, ezek csak afféle nagyon közelítő dolgok. A valóság sokkal bonyolultabb.

2012. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Külső: Nyilván az, hogy tetsszen. Ami számokkal-szavakkal meghatározható: magasság 160-180 cm, ne legyen sovány (legyen mit fogni rajta - kerek, mondjuk C-s mell, kerek segg, széles csípő), de azért túl kövér se. Barna szem, hajszín mindegy, legjobban a hosszú egyenes vagy kicsit hullámos haj jön be. Mondjuk ettől simán eltérhet, attól még szerethetném mindennél jobban; sokkal fontosabb a következő kategória.


Belső: Szeressen. Okos (azért nem kell atomfizikusnak lennie :) ), kedves, aranyos, de néha szarkasztikus, vicces, lehessen vele beszélgetni. Ne legyen agresszív :D, és ne várja el, hogy mindent én csináljak helyette, de azért maradjanak meg a férfi-nő szerepek.


Szexualitás: Akkor kívánjon meg, amikor én is őt, és ezen a téren is jó legyen közöttünk az összhang.

2012. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előzőek alapján még kifelejtettem: őszinteség, visszafogottság, és legyen házias (főleg sütés főzés) - persze együtt lakva megosztanánk a házimunkát. Továbbá az átlagosnál ne hisztizzen többet. :P
2012. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát belegondolok, lehet csatlakozom a 3. válaszolóhoz. A bármit jó tág, mindent magába foglal.


És végül is akármennyire kötnek össze az érzések, akármennyire különleges a végén így is csak egy random lány akivel összejöttem, csak ráépült az a sok minden amit együtt csináltunk.


Na és ha nem mindent, hát nincs speciális kritériuma hogy kit próbálok felhúzni a peremről, hogy le ne zuhanjon a szakadékba.

2012. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zseni001 ***** válasza:
Olyan, hogy tökéletes nincs...Lényeg, hogy tetszen, de ez elég képlékeny nálam, másik, ha már kapcsolatban vagyok, akkor alap, hogy szeret...A legfontosabb, hogy legyen agya és mégha okosabb is nálam annak is örülök, mert én álomvilágbanélőtípus vagyok.
2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, még én sem, bár én már nagyon közel vagyok hozzá. Így tökéletes barátnő sincs, ezért biztos, hogy nem történ össze-magam, hogy minden áron megtartsam. Majd lesz másik.
2012. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!