Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban hogyha szakítasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban hogyha szakítasz a pároddal és barátok maradtok akkor abból elöbb utóbb lehet valami?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha jártok egy lánnyal/fiúval sokáig pl 1-2 évig és vmi miatt nagyon csúnyán összevesztek, és nagyon csúnya dolgokat vágtok egymás fejéhez, és jó pár nappal késöbb megbeszélitek higgadtan és abban maradtok hogy barátok maradtok akkor szerintetek mennyi az esélye ezek után hogy újra összejöjjetek?

Ha nem is rögtön, de jó pár hónappal késöbb akár 1 évvel késöbb, ha érzel még vmit a srác/lány iránt akkor újra összejönnél vele attól eltekkintve hogy mi volt annó?

És ezt most inkább a 20 évesek alatti korosztálytól kérdezem (16-17-18 évesektől), mert ugye ott elég nagy a valószínűsége annak hogy még változnak az emberek/érzések, gondolkodás meg minden.


Ha megbeszélitek hogy barátok maradtok akkor utána ugyanúgy csajoznál/pasiznál sokszor? egyéjszakás meg hasonló kalandok mennének? vagy inkább egy komolyabb kapcsolatra vágynál?


nem tudom mennyire érthető a kérdésem, de leírom az én példámat mégjobban értsd. Ha én szakítanék a barátommal és barátok maradnánk akkor valszeg belemennék ilyen 1-2 hetes kapcsolatokba csakazért hogy ismerkedjek és kitomboljam magam és ha jó pár hónapig/évig nem találom meg az igazit és a régi barátom iránt még éreznék valamit akkor visszamennék hozzá.


Na ha nem érthető akkor szóljatok. :)


2009. júl. 5. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
na még azzal egészíteném ki, hogy mondjuk a volt pároddal nem nagyon passzoltatok össze, sokat veszekedtetek és ezért mentetek szét akkor is előfordulhat hogy pár hónappal/évvel késöbb lesz még vmi? Mert ugye általában a 20 alattiak sokat változnak agyilag is.
2009. júl. 5. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem könnyű kérdés, mert nem feltétlenül jók a felmelegített kapcsolatok szerintem. Viszont az is igaz, hogy az emberek általában csak akkor jönnek rá arra, hogy mit jelnetett nekik a másik amikor már elveszítették. Ha túl fiatalon mész bele egy kapcsolatba akkor nagyobb a valószínűsége annak, hogy egyszer vége lesz mert tényleg változik a gondolkodásunk, stb... Hát nem tudom. Szerintem lehet valami szakítás után... főleg akkor ha egy hosszátúvá kapcsolat ér véget, ugyanis minél régebb óta vagy együtt valakivel annál nehezebb tőle elszakadni.
2009. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen vmi ilyesmi válaszra gondoltam.

És úgymond arra próbálok kilyukadni hogy akármennyire is bántó volt a szakítás utána lehet-e vmi még akkor is ha közbe vannak kalandok, flörtölgetések, netán 1-2-3 hetes kapcsolatok.

2009. júl. 5. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve hogy vkinek van-e ebben tapasztalata.
2009. júl. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!