Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélyes hogy összejövök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes hogy összejövök az exemmel. Harmadjára. Szerintetek lenne értelme?

Figyelt kérdés
2 éve márciusban jöttünk össze először, aztán egy év után három hónapig tartott a szakítás. 2 hónapja újra szakítottunk, de most úgy néz ki, hogy újra összejövünk. Először ő szakított. Ott hagyott egy másik csaj miatt. 2 hónapja én szakítottam, mert sokszor a fejemhez vágta, hogy lefeküdtem valakivel (holott akkor még nem ismertem őt). Nagyon kiborult, mikor szakítottam vele, mert ő igazán szeret engem. Én is szeretem őt, nem arrol van szó. Sajnáltam is, hogy kidobtam. Csak nem akarom, hogy újra folytonos veszekedések legyenek.. újrakezdjem vele?
2012. jún. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
én is voltam már hasonló helyzetben, én megfogadtam, hogy többet ilyen nem lesz, már felesleges ennyi szakítás után, nem fog működni. de ti tudjátok! 22f
2012. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Ismerem már magamat és őt is nagyon jól
2012. jún. 18. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 3-szor jöttem össze az exemmel. Ha nem rontom el a dolgokat, még mindig együtt lennénk... Ha szereted, adj még 1 esélyt a kapcsolatotoknak! Te érzed. De ha ezután is több a veszekedés, mint a boldogság, akkor valószínűleg érdemes továbblépni, akkor is, ha szereted és fáj, mert hosszútávon kiidegelnétek egymást.
2012. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várjatok az összejövéssel, amíg változtok, beértek kicsit! Utána lehet jó a kapcsolat.
2012. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem jöttem össze exemmel, és nem is tenném. Kitartok a párom mellett a végsőkig, de ha nem tudjuk megoldani a problémákat, és szakítunk, akkor az nálam örökre szól.
2012. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sorbanállni a p*csánrúgásért jó dolog?
2012. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20:39 mire gondolsz?
2012. jún. 18. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy már eddig nem működött kétszer, de te harmadszorra is belevágnál... számomra ez a ,,sorszámot tépek a tökönrúgásért" kategória. Ezért kérdeztem, hogy ez jó neked?
2012. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eljutottatok a szakításig, nem ajánlanám. A viselkedése után szerintem még baráti kapcsolatot se tarts vele.
2012. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!