Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresnem?

Figyelt kérdés
van egy srác.. az a helyzet, hogy beleszerettem.. sokszor mondta, hogy ő is szeret.. aztán egyszer közölte, hogy belémszeretett, én pedig mondtam, hogy énis szeretem.. aztán kb.3 hónapig beszélgettünk minden nap, tök kedvesvolt meg minden.. meg is ölelt. aztán hirtelen nem keresett többet.. egy hét után már nagyon hiányzott, ezért írtam neki, de ő bunkó volt, és majdnemhogy elküldött.. 1 hét múlva megkerestem, és megint bunkó volt.. azóta nem beszélünk (2 hónapja) de én beleszerettem, és hiányzik..:/
2012. jún. 11. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezz rá konkrétan ,hogy mi a baja.
2012. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Így van. A legirritálóbb, ha a csaj nem tudja kibökni, hogy mit szeretne megtudni. Kérdezz rá!
2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. válaszóra hallgass
2012. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mikor megölelt, akkor kiderült számára, hogy fiú vagy?
2012. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még csak véletlen se hívd fel, minél inkább látszik rajtad, hogy megbántott, annál érdektelenebb leszel a szemében. Kezdj el tovább lépni, korlátozd magad. Ne nézegess semmit, ami rá emlékeztet. Ne keresd meg. Foglald el magad. Mindezt minimum 1 hónapig gőzerővel. A végére jobban leszel és ha előkerül, ő is vonzóbbnak fog tartani valaki olyat, akinek nincs rá szüksége.
2012. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!